Events Manager 4.0.83 - en to cs translation catalogue (633 entries)

en:  is required.
cs: povinné.

en: %s Page
cs: %s stránka

en: %s could not be deleted
cs: %s nemůže být smazáno

en: %s could not be deleted.
cs: %s nemůže být smazáno

en: %s created.
cs: %s vytvořeno.

en: %s deleted
cs: %s smazáno

en: %s is attending %s.
cs: %s navštíví %s.

en: %s page title
cs: %s titulek stránky

en: %s successfully added.
cs: %s úspěšně přidáno.

en: %s successfully deleted
cs: %s úspěšně smazáno

en: %s successfully deleted.
cs: %s úspěšně smazáno

en: %s successfully duplicated.
cs: %s úspěšně zkopírováno.

en: %s successfully updated.
cs: %s úspěšně aktualizováno.

en: %s will not be attending %s anymore.
cs: %s už nenavštíví %s.

en: <br/><br/>-------------------------------<br/>Powered by Events Manager - http://wp-events-plugin.com
cs: <br/><br/>-------------------------------<br/>Využívá Events Manager - http://wp-events-plugin.com

en: <li>No events in this location</li>
cs: <li>V tomto místě není bohužel zatím plánována žádná událost</li>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
cs: <strong>CHYBA</strong>: Nepodařilo se vás zaregistrovat. Prosím, kontaktujte  <a href="mailto:%s">webmastera</a>!.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
cs: <strong>CHYBA</strong>: Vyplň uživatelské jméno.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
cs: <strong>CHYBA</strong>: Vyplň svou mailovou adresu.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
cs: <strong>CHYBA</strong>: Mailová adresa není korektní.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
cs: <strong>CHYBA</strong>: Tento mail je již registrován. Vyber si jiný.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
cs: <strong>CHYBA</strong>: Toto uživatelské jméno je již registrováno. Vyber si jiné.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
cs: <strong>CHYBA</strong>: Toto uživatelské jméno používá nepovolené znaky. Vlož jméno ve správném formátu.

en: A new user account has been created for you. Please check your email for access details.
cs: Vytvořili jsme pro vás nový účet. Ve svém mailu najdete podrobnosti.

en: Ach, some problems here:
cs: Ajé, tady jsou nějaké problémy:

en: Action One
cs: Akce jedna

en: Action Two
cs: Akce dva

en: Add Event
cs: Přidat událost

en: Add Location
cs: Přidat místo

en: Add New
cs: Přidat nový

en: Add Ticket
cs: Přidej lístek

en: Add a start or end date (or both) to impose time constraints on ticket availability. Leave either blank for no upper/lower limit.
cs: Vlož počáteční a koncové datum (nebo obojí) pro omezení dostupnosti lístků.

en: Add an event
cs: Přidat událost

en: Add location
cs: Přidat místo

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Add new ticket
cs: Přidat nový lístek

en: Address
cs: Adresa

en: Address:
cs: Adresa:

en: All
cs: Všechno

en: All %s
cs: Všechna %s

en: All Ascending
cs: Vše vzestupně

en: All Categories
cs: Všechny kategorie

en: All Countries
cs: Všechny země

en: All Descending
cs: Vše sestupně

en: All Events
cs: Všechny události

en: All Regions
cs: Všechny regiony

en: All States
cs: Všechny státy

en: All events
cs: Všechny události

en: All events link text?
cs: Všechny události jako text?

en: An error occurred.
cs: Objevila se chyba.

en: Apply
cs: Použít

en: Approval Required?
cs: Je vyžadováno schválení?

en: Approve
cs: Schválit

en: Approved
cs: Schváleno

en: Are current events past events?
cs: Jsou aktuální události již proběhlé?

en: Are you sure you want to cancel your booking?
cs: Jsi si jistý/á, že chceš zrušit registraci?

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of spaces available to the amount of bookings you currently have
cs: Jsi si jistý, že chceš vypnout možnost rezervace? Ztratíš tím všechny předchozí rezervace. Jestliže chceš zabránit dalším rezervacím, sniž počet volných míst.

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
cs: Jsi si jistý/á, že chceš změnit výskyt opakování této události? Ztratíš tím informace o všech rezervacích a dřívější výskyt událost bude smazán.

en: Ascendant
cs: Předchozí

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Attributes
cs: Atributy

en: Avail. Spaces
cs: volných míst

en: Available
cs: Volných

en: Available Spaces
cs: Volných míst

en: Available from
cs: Dostupné od

en: Available ticket spaces
cs: Volných lístků

en: Awaiting Online Payment
cs: Očekává se on-line platba

en: Awaiting Payment
cs: Očekává se platba

en: Book Now
cs: Objednat!

en: Book now!
cs: Objednat!

en: Booked
cs: Rezervováno

en: Booked Spaces
cs: rezervovaných míst

en: Booking
cs: Rezervační údaje

en: Booking %s
cs: Rezervace %s

en: Booking %s.
cs: Rezervační údaje %s.

en: Booking Cancelled
cs: Rezervace byla zrušena.

en: Booking Confirmed
cs: Rezervace potvrzena.

en: Booking Details
cs: Detaily rezervace

en: Booking Email Templates
cs: Šablona rezervačního mailu.

en: Booking Error. Try again?
cs: Chyba při registraci. Zkusit znovu?

en: Booking Notes
cs: Rezervace poznámky.

en: Booking Pending
cs: Rezervace čeká na potvrzení.

en: Booking Rejected
cs: Rezervace odmítnuta.

en: Booking Submitted
cs: Rezervace potvrzena.

en: Booking and Ticketing Options
cs: Možnosti rezervace a prodeje lístků

en: Booking cancelled
cs: Rezervace byla zrušena

en: Booking cancelled email
cs: Text mailu o zrušení rezervace

en: Booking cannot be made, not enough spaces available!
cs: Rezervace nemůže být provedena. Nejsou již volná místa.

en: Booking could not be %s.
cs: Rezervace nemůže být %s.

en: Booking could not be created
cs: Rezervace nemůže být vytvořena

en: Booking details for "%s" as of %s
cs: Detaily rezervace pro "%s" jako %s

en: Booking note successfully added.
cs: Rezervace nebyla úspěšně vyřízena.

en: Booking pending email
cs: Mail o nepotvrzených rezervacích.

en: Booking rejected email
cs: Text mailu o zamítnutí rezervace

en: Booking successful, pending confirmation (you will also receive an email once confirmed).
cs: Rezervace proběhla úspěšně, čeká se na tvoje potvrzení (po potvrzení obdržíš samostatný e-mail).

en: Booking successful.
cs: Rezervace proběhla úspěšně.

en: Booking...
cs: Rezervace...

en: Bookings
cs: Rezervační údaje

en: Bookings %s. Mails Sent.
cs: Rezervováno %s. Maily odeslány.

en: Bookings - #_NAME
cs: Rezervace - #_NAME

en: Bookings Stats
cs: Stav rezervace

en: Bookings are closed for this event.
cs: Rezervace jsou uzavřeny pro tuto událost.

en: Bookings data
cs: Rezervační údaje

en: Bookings must order between
cs: Rezervace musí být učiněny mezi

en: Bookings/Registration
cs: rezervace

en: Bulk Actions
cs: Hromadná akce

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Calendar format
cs: Formát kalendáře událostí

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel your booking
cs: Zrušit rezervaci

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Cancelled Bookings
cs: Zrušené rezervace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories Deleted
cs: Kategorie smazány

en: Categories format
cs: Formát kategorií

en: Category
cs: Kategorie

en: Category Related Placeholders
cs: Kategorie možností

en: Category image
cs: Obrázek kategorie

en: Category name
cs: Jméno kategorie

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Changes Saved.
cs: Změny uloženy.

en: Changes saved
cs: Změny uloženy

en: Changes saved.
cs: Změny uloženy.

en: Check if your event happens more than once according to a regular pattern
cs: Zkontroluj, jestli se událost nekoná více než jednou v pravidelných intervalech

en: Check this option if you want the events page to appear together with other pages in pages lists.
cs: Tuto možnost zvolte pokud budete chtít zobrazit stránku s událostmi společně s ostatními stránkami na seznamu stránek.

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
cs: Zaškrtnout pro propojení s Google Maps.

en: Choose from one of your locations
cs: Vyber jedno ze svých míst

en: City/Town:
cs: Město:

en: Collapse All
cs: Zabal vše

en: Comment
cs: Komentář

en: Confirmation email could not be sent to admin. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
cs: Potvrzovací mail nemohl být odeslán administrátorovi. Registrovaná osoba mohla dostat mail (pouze administrátor vidí toto varování).

en: Confirmation email could not be sent to contact person. Registrant should have gotten their email (only admin see this warning).
cs: Mail s potvrzením nemohl být odeslán kontaktní osobě. Registrovaná osoba mohla dostat mail (pouze administrátor vidí toto varování).

en: Confirmed Bookings
cs: Potvrzené rezervace

en: Confirmed Spaces
cs: Potvrď počet míst

en: Contact person booking cancelled
cs: Kontaktní osoba pro rezervace zrušena

en: Contact person booking confirmed
cs: Kontaktní osoba pro rezervaci potvrzena

en: Contact person cancellation email
cs: Text mailu o zrušení kontaktní osoby

en: Contact person cancellation subject
cs: Předmět mailu pro zrušení kontaktní osoby

en: Contact person email
cs: Mail kontaktní osoby

en: Contact person email subject
cs: Předmět mailu kontaktní osoby

en: Contact person's avatar.
cs: Avatar kontaktní osoby.

en: Contact person's username.
cs: Uživatelské jméno kontaktní osoby.

en: Coordinates
cs: Souřadnice

en: Could not save the %s details due to a database error.
cs: Nemohly být uloženy detaily %s kvůli databázové chybě.

en: Could not save the event details due to a database error.
cs: Nemohly být uloženy detaily události z důvodu chyby v databázi.

en: Country
cs: Země

en: Country:
cs: Země:

en: Create a location or start typing to search a previously created location.
cs: Vytvoř umístění nebo začni psát pro vyhledávání již dříve vytvořeného umístění.

en: Create a ticket
cs: Vytvoř lístek

en: Currency
cs: Měna

en: Daily
cs: Denně

en: Date
cs: Datum

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Date/Time
cs: Datum a čas

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
cs: Data musí mít správné formátování. Použij rozhraní kalendáře pro vložení data.

en: Decline
cs: Zamítni

en: Default Category
cs: Defaultní kategorie

en: Default Location
cs: Defaultní místo

en: Default Location Country
cs: Defaultní země místa konání

en: Default contact person
cs: Předvolená kontaktní osoba

en: Default event list format
cs: Předvolený formát seznamu událostí

en: Default event list ordering
cs: Předvolený formát řazení seznamu událostí

en: Default single event format
cs: Přednastavený formát stránky jednotlivé události

en: Delete
cs: Elimina

en: Delete selected
cs: Odstranit vybrané

en: Descendant
cs: Následující

en: Descending
cs: Sestupně

en: Description
cs: Popis

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Details about the category
cs: Detaily kategorie

en: Details about the event
cs: Podrobnosti týkající se události

en: Details about the event.
cs: Podrobnosti týkající se události.

en: Details about the location
cs: Podrobnosti o místě

en: Display a list of event locations on Events Manager.
cs: Zobraz seznam míst událostí .

en: Display a list of events on Events Manager.
cs: Zobrazit seznam událostí.

en: Display calendar in events page?
cs: Zobrazit kalendář na stránce s událostmi?

en: Display your events in a calendar widget.
cs: Zobraz tvé události v kalendáři.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
cs: Zobrazuji %s&#8211;%s z %s

en: Displays the address.
cs: Zobraz adresu.

en: Displays the country.
cs: Zobraz zemi.

en: Displays the location ID number.
cs: Zobrazí ID místa.

en: Displays the location name.
cs: Zobraz název místa konání.

en: Displays the name of the event.
cs: Zobraz jméno události.

en: Displays the postcode.
cs: Zobraz PSČ.

en: Displays the region.
cs: Zobraz region.

en: Displays the state/county.
cs: Zobraz stát.

en: Displays the town.
cs: Zobraz město.

en: Do you love clicking checkboxes?
cs: Rád klikáš na checkboxy?

en: Duplicate this event
cs: Kopíruj událost

en: E-mail of the contact person for this event.
cs: Mail kontaktní osoby pro tuto událost.

en: ERROR : Mail Not Sent.
cs: Chyba: Mail nebyl odeslán.

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Booking
cs: Edituj rezervaci

en: Edit Event
cs: Upravit událost

en: Edit Location
cs: Upravit místo

en: Edit User
cs: Edituj uživatele

en: Edit category
cs: Edituj kategorii

en: Edit location
cs: Upravit místo

en: Edit/View
cs: Edituj / zobraz

en: Email
cs: E-mail

en: Email Settings
cs: Nastavení mailu

en: Email contact person?
cs: Edituj kontaktní osobu?

en: Email of person who made the booking.
cs: Mail osoby, která vytvořila rezervaci.

en: Enable Google Maps integration?
cs: Povolit použití Google Maps?

en: Enable bookings?
cs: Umožnit rezervace?

en: Enable registration for this event
cs: Povolit registraci události

en: End
cs: Konec

en: End date of ticket availability
cs: Konečné datum dostupnosti lístků

en: Event
cs: Událost

en: Event %s.
cs: Událost %s.

en: Event Attributes
cs: Atributy události

en: Event Bookings Dashboard
cs: Nástěnka rezervací

en: Event Categories
cs: Kategorie události

en: Event Details
cs: Detaily události

en: Event List Limits
cs: Limity seznamu událostí

en: Event Locations
cs: Místa konání

en: Event Manager Options
cs: Možnosti Events Manageru

en: Event Manager titles
cs: Titulky doplňku Události

en: Event Name
cs: Název události

en: Event Owner/Contact Person
cs: Vlastník události / kontaktní osoba

en: Event Related Placeholders
cs: Možnosti události

en: Event date
cs: Datum události

en: Event image
cs: Obrázek události

en: Event list scope
cs: Rozsah seznamu událostí

en: Event time
cs: Čas události

en: Events
cs: Události

en: Events (%s)
cs: Seznam událostí (%s)

en: Events Admin
cs: Správce události

en: Events Calendar
cs: Kalendář událostí

en: Events I'm Attending
cs: Zúčastním se

en: Events Manager
cs: Události

en: Events Manager Settings
cs: Nastavení Events Managera

en: Events Settings
cs: Nastavení

en: Events Settings Header
cs: Nastavení hlavičky

en: Events With Bookings Enabled
cs: Události s rezervacemi umožněny

en: Events cannot start after they end.
cs: Události nemohou začít po svém ukončení.

en: Events format
cs: Formát událostí

en: Events next month
cs: Události příští měsíc

en: Events page
cs: Strana událostí

en: Events page title
cs: Nadpis stránky s událostmi

en: Events this month
cs: Události tento měsíc

en: Events within 12 months
cs: Události v nejbližších 12 měsících

en: Events within 2 months
cs: Události v nejbližších 2 měsících

en: Events within 3 months
cs: Události v nejbližších 3 měsících

en: Events within 6 months
cs: Události v nejbližších 6 měsících

en: Every
cs: Každý

en: Expand All
cs: Rozbal vše

en: Filter
cs: Filtr

en: For a recurring event, a one day event will be created on each recurring date within this date range.
cs: Pro opakování události bude událost vytvořena každý den v zadaném datovém rozpětí.

en: Free
cs: Zdarma

en: Fri
cs: Pá

en: Friday
cs: Pátek

en: From %1$s to %2$s
cs: Od %1$s do %2$s

en: Future Events
cs: Budoucí události

en: Future events
cs: Budoucí události

en: General options
cs: Obecné možnosti

en: Getting Help for Events Manager
cs: Help pro Správce událostí

en: Group Events
cs: Události skupiny

en: Group Ownership
cs: Skupina

en: HTML Allowed.
cs: HTML je povoleno.

en: However, the image could not be saved.
cs: Obrázek nejde uložit.

en: However, the image could not be saved:
cs: Obrázek nejde uložit:

en: However, there were some problems whilst sending confirmation emails to you and/or the event contact person. You may want to contact them directly and letting them know of this error.
cs: Nastaly nějaké problémy při odesílání potvrzovacích mailů Tobě a/nebo kontaktním osobám události. Můžeš je kontaktovat přímo a informovat je o této chybě.

en: If blank, there's no space limit.
cs: Jestli je prázdné, nejsou další volná místa.

en: If you update this event data and save, it will become an independent event, and will not be deleted or modified automatically if you reschedule the original recurring event details.
cs: Když nyní zaktualizuješ tuto událost, stane se pak nezávislou akcí, která nebude smazána nebo upravena automaticky při změnách původní události.

en: If you're using the Google Maps, the more detail you provide, the more accurate Google can be at finding your location. If your address isn't being found, please <a='http://maps.google.com'>try it on maps.google.com</a> by adding all the fields below seperated by commas.
cs: Čím detailnější údaje vložíš, tím přesněji polohu Gooogle Maps zobrazí.

en: Images size
cs: Velikost obrázku

en: In the <a href='%s'>settings page</a>, you'll find various textboxes where you can edit how event information looks, such as for event and location lists. Using the placeholders below, you can choose what information should be displayed.
cs: Na <a href='%s'>stránce nastavení</a>, můžeš editovat jak se budou informace o události zobrazovat, včetně seznamu událostí a míst. Použitím možností níže můžeš označit, která informace se bude zobrazovat a která ne.

en: Insert New Event
cs: Vložit novou událost

en: Insert the address of the notification sender.
cs: Vlož adresu odesílatele oznámení.

en: Insert the display name of the notification sender.
cs: Vložte zobrazované jméno odesílatele potvrzení.

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
cs: Vlož heslo používané pro komunikaci s SMTP serverem.

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
cs: Vlož uživatelské jméno pro přístup k Tvému SMTP serveru.

en: Leave either blank for no upper/lower limit.
cs: Necháš-li prázdné, nebude žádný horní/dolní limit.

en: List events by date title
cs: Zobraz seznam události s datem v titulku

en: List item format
cs: Formát výpisu

en: Loading Map....
cs: Nahrávám mapu...

en: Loading...
cs: Nahrávání...

en: Location
cs: Místo

en: Location Name
cs: Název místa

en: Location Owner
cs: Vlastník umístění

en: Location image
cs: Obrázek místa konání

en: Location not found
cs: Místo nenalezeno

en: Location:
cs: Místo:

en: Locations
cs: místa konání

en: Locations format
cs: Formát místa konání

en: Log In
cs: Přihlášení

en: Log in if you already have an account with us.
cs: Přihlaš se, pokud jsi již zaregistrován.

en: Lost your password?
cs: Zapomněl jsi heslo?

en: Mail Sent.
cs: Mail byl odeslán.

en: Mail sending method
cs: Způsob odesílání e-mailu

en: Manage %s Bookings
cs: Spravuj %s rezervace

en: Manage Person's Booking
cs: Spravuj osobní rezervace

en: Map Unavailable
cs: Mapa není k dispozici

en: Map text format
cs: Formát textu na mapě

en: Maps and geotagging
cs: Mapy a označování míst

en: Maximum height (px)
cs: Maximální výška (px)

en: Maximum size (bytes)
cs: Maximální velikost (v bytech)

en: Maximum tickets required per booking
cs: Maximální počet lístků vyžadovaný pro registraci

en: Maximum width (px)
cs: Maximální šířka (px)

en: Min
cs: Min.

en: Minimum tickets required per booking
cs: Minimální počet lístků vyžadových pro registraci

en: Missing fields:
cs: Chybějící položky:

en: Modifications to this event will cause all recurrences of this event to be deleted and recreated and previous bookings will be deleted! You can edit individual recurrences and disassociate them with this recurring event.
cs: Změny této události způsobí

en: Mon
cs: Po

en: Monday
cs: Pondělí

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: My %s
cs: Moje %s

en: My Bookings
cs: Moje rezervace

en: My Event Bookings
cs: Moje rezervace

en: My Events
cs: Moje události

en: My Locations
cs: Moje místa konání

en: My Profile
cs: Můj profil

en: N/A
cs: Neexistuje

en: Name
cs: Jméno

en: Name of person who made the booking.
cs: Jméno osoby, která vytvořila rezervaci.

en: Name:
cs: Název:

en: New booking
cs: Nová rezervace

en: New event successfully inserted!
cs: Nová událost byla úspěšně vložena!

en: New recurrent event inserted!
cs: Nová opakovaná událost byla vložena!

en: New user registration on your blog %s:
cs: Na tvém blogu %s se zaregistroval nový uživatel:

en: No
cs: Ne

en: No %s
cs: Žádné %s

en: No Events
cs: Žádné události

en: No Value
cs: žádná hodnota

en: No cancelled bookings.
cs: Žádné zrušené rezervace.

en: No categories available, <a href="%s">create one here first</a>
cs: Žádné kategorie nejsou k dispozici. <a href="%s">Vytvoř novou</a>.

en: No categories have been inserted yet!
cs: Žádné kategorie zatím nebyly vloženy!

en: No confirmed bookings.
cs: Žádné potvrzené rezervace.

en: No events
cs: Žádné události

en: No events message
cs: Zpráva, která se zobrazí pokud nejsou žádné události

en: No image uploaded for this category yet
cs: Zatím nebyl ke kategorii přidán žádný obrázek

en: No image uploaded for this event yet
cs: Zatím nebyl k akci přidán žádný obrázek

en: No image uploaded for this location yet
cs: Zatím nebyl k místu přidán žádný obrázek

en: No locations
cs: Žádná místa

en: No more tickets available at this time.
cs: Žádné další lístky nejsou k dispozici.

en: No pending bookings.
cs: Žádné rezervace čekající na potvrzení.

en: No rejected bookings.
cs: Žádné zamítnuté rezervace.

en: No responses yet!
cs: Zatím žádné odpovědi!

en: No ticket id provided
cs: Id lístku není poskytnuto

en: No venues have been inserted yet!
cs: Žádné místo zatím nebylo vloženo!

en: Not approved, spaces full.
cs: Neschváleno, všechna místa jsou obsazena.

en: Notification sender address
cs: E-mailová adresa odesílatele potvrzení

en: Notification sender name
cs: Jméno odesílatele potvrzení

en: Number of events
cs: Počet událostí

en: Number of spaces the person has booked.
cs: Počet míst, které osoba rezervovala.

en: Online bookings are not available for this event.
cs: On-line rezervace nejsou k dispozici pro tuto událost.

en: Only Network Admins see this
cs: Jenom správci sítě toto vidí

en: Option One
cs: Možnost jedna

en: Option Two
cs: Druhá možnost

en: Order
cs: Pořadí

en: Order By
cs: Seřaď dle

en: Order by end date, end time, then event name
cs: Seřaď dle data ukončení, času ukončení, jména události

en: Order by name, end date, then end time
cs: Seřaď dle jména, data ukončení, času ukončení

en: Order by name, start date, then start time
cs: Seřaď dle jména, data počátku, času počátku

en: Order by start date, start time, then event name
cs: Seřaď dle data počátku, času počátku, jména události

en: Order of the locations
cs: Pořadí míst

en: PHP mail function
cs: PHP mail

en: Password
cs: Heslo

en: Password Lost and Found
cs: Heslo ztraceno a nalezeno

en: Past And Present Bookings
cs: Minulé a současné rezervace

en: Past Events
cs: Minulé události

en: Past events
cs: Minulé události

en: Pending
cs: Nevyřízeno

en: Pending Bookings
cs: Rezervace čekající na potvrzení

en: Pending Spaces
cs: Místa čekající na potvrzení

en: Personal Details
cs: Detaily o osobě

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefon

en: Phone number of person who made the booking.
cs: Telefon osoby, která vytvořila rezervaci.

en: Placeholders for customizing event pages
cs: Možnosti přizpůsobení stránek události

en: Please <a href="%s">Log In</a> to view your bookings.
cs: <a href="%s">Přihlaš se</a> pro zobrazení svých registrací.

en: Please supply a valid email format.
cs: Uveď správný formát mailu.

en: Please wait while the booking is being submitted.
cs: Počkej dokud nebude registrace potvrzena.

en: Postcode:
cs: PSČ:

en: Powered by
cs: Využívá

en: Price
cs: Cena

en: Profile
cs: Profil

en: RSS description format
cs: Formát popisu RSS

en: RSS feed format
cs: Formát zasílání RSS

en: RSS main description
cs: Hlavní popis RSS

en: RSS main title
cs: Hlavní nadpis RSS

en: RSS title format
cs: Formát RSS nadpisu

en: Recurrence
cs: Opakování

en: Recurrence dates
cs: Datumy opakování

en: Recurrence updated!
cs: Opakování bylo aktualizováno!

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Rejected
cs: Zamítnuto

en: Rejected Bookings
cs: Zamítnuté rezervace

en: Remember Me
cs: Zapamatuj si mě

en: Repeated event
cs: Opakovaná událost

en: Reschedule
cs: Přeplánovat

en: Reserved unconfirmed spaces?
cs: Rezervuj nepotvrzená místa?

en: Restore
cs: Obnov

en: SMTP password
cs: Heslo pro SMTP

en: SMTP username
cs: SMTP uživatelské jméno

en: Same as for events.
cs: To samé jako pro události.

en: Sat
cs: So

en: Saturday
cs: Sobota

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Settings
cs: Ulož nastavení

en: Scope
cs: Rozsah

en: Scope of the locations
cs: Rozsah míst

en: Search
cs: Hledání

en: Search Events
cs: Hledej události

en: Searching...
cs: Hledání...

en: Select a group you admin to attach this event to it. Note that all other admins of that group can modify the booking, and you will not be able to unattach the event without deleting it.
cs: Vyber skupinu, kterou spravuješ a připoj k ní událost. Všichni ostatní správci skupiny pak mohou upravovat rezervace. Pozor! Už nebude možné ze skupiny událost odejmout. Pouze ji smazat.

en: Select the default contact person. This user will be employed whenever a contact person is not explicitly specified for an event
cs: Vyberte předvolenou kontaktní osobu

en: Select the method to send email notification.
cs: Zvolte způsob zasílání potvrzovacího e-mailu

en: Select...
cs: Vyber...

en: Send your booking
cs: Odeslat rezervaci

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings Updated.
cs: Nastavení aktualizováno

en: Show Long Events?
cs: Zobrazit délku události?

en: Show all events link at bottom?
cs: Zobrazit odkazy pod všemi událostmi?

en: Show events page in lists?
cs: Zobrazit stránku s událostmi na seznamu?

en: Show events search?
cs: Zobrazit vyhledávání v událostech?

en: Show number of locations
cs: Zobraz počet míst

en: Show unavailable tickets?
cs: Zobrazit nedostupné lístky?

en: Shows the category name of the event.
cs: Zobraz kategorii události

en: Shows the description of the event.
cs: Zobraz popis události.

en: Shows the event image, if available.
cs: Zobraz obrázek události, pokud je k dispozici.

en: Shows the location description.
cs: Zobraz popis místa konání.

en: Shows the location image.
cs: Zobrazí obrázek místa.

en: Sign Up
cs: Zaregistruj se

en: Since the event is repeated, you must specify an event date.
cs: Jelikož se jedná o opakovanou událost, musíte upřesnit její datum.

en: Single %s Page
cs: Jedna %s stránka

en: Single event page title format
cs: Formát stránky jednotlivé události

en: Small calendar title
cs: Titulek pro malý kalendář

en: Something went wrong with creating tickets.
cs: Nastala chyba při tvorbě lístků.

en: Something went wrong with the recurrence update...
cs: Aktualizace opakování se nezdařila...

en: Spaces
cs: Počet míst

en: Spaces confirmed
cs: Počet míst potvrzen

en: Standard Ticket
cs: Lístek

en: Start
cs: Začátek

en: Start date of ticket availability
cs: Počáteční datum dostupnosti lístků

en: Start/End
cs: Začátek/Konec

en: Starts on
cs: Začíná

en: State
cs: Stát

en: State/County:
cs: Stát:

en: Status
cs: Stav

en: Submit Event
cs: Uložit událost

en: Sun
cs: Ne

en: Sunday
cs: Neděle

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use GMail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
cs: SMTP host. Obvykle odpovídá 'localhost'. Pokud používáte GMail, nastavte jej 'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: The category has been added.
cs: Kategorie byla přidána.

en: The category has been updated.
cs: Kategorie byla aktualizována.

en: The category name
cs: Jméno kategorie

en: The country
cs: Země

en: The event date.
cs: Datum události

en: The event name. Example: Birthday party
cs: Název události. Např.: narozeninová oslava

en: The format of a single event page title.
cs: Formát titulku stránky události

en: The format of a single location page title.
cs: Il formato del titolo della pagina di un singolo luogo.

en: The format of any events in a list.
cs: Il formato di ciascun evento della lista.

en: The format of the description of each item in the events RSS feed.
cs: Il formato della descrizione di ciascun elemento nel feed RSS.

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
cs: Formát nadpisu konkrétní položky RSS události.

en: The image could not be saved
cs: Obrázek nejde uložit

en: The image file is too big! Maximum size:
cs: soubor s obrázkem je příliš veliký! Maximální velikost může být::

en: The image is in a wrong format!
cs: Obrázek je ve špatném formátu!

en: The image is too big! Maximum size allowed:
cs: Obrázek je příliš veliký! Maximální rozměry jsou:

en: The location address
cs: Adresa místa

en: The location name
cs: Název místa

en: The location town
cs: Město

en: The main description of your RSS events feed.
cs: Hlavní popis vašeho RSS kanálu pro události

en: The main title of your RSS events feed.
cs: Hlavní nadpis vašeho RSS kanálu pro události.

en: The maximum allowed width for images uploades
cs: Maximální dovolená šířka přidávaných obrázků

en: The message displayed when no events are available.
cs: Tato zpráva se zobrazí, pokud nebudou k dispozici žádné události.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_NEXTEVENTS</code>, <code>#_PASTEVENTS</code> and <code>#_ALLEVENTS</code> when no events are available.
cs: Zpráva, která se zobrazí v seznamu generované příkazy <code>#_NEXTEVENTS</code>, <code>#_PASTEVENTS</code> a <code>#_ALLEVENTS</code> , pokud nebudou dostupné žádné události.

en: The name of the category
cs: Jméno kategorie

en: The name of the location
cs: Název místa

en: The name of the location where the event takes place. You can use the name of a venue, a square, etc
cs: Název místa, kde se událost bude konat. Můžete použít např. název podniku, náměstí a pod.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
cs: Port skrze který bude potvrzení odesíláno. Ujistěte se, že tento port není blokován firewallem

en: The recurrence beginning and end date.
cs: Datum prvního a posledního konání opakované události

en: The time of the event beginning and end
cs: Čas začátku a konce události

en: The title on the multiple events page.
cs: Nadpis stránky se seznamem událostí.

en: There was a problem creating a user account, please contact a website administrator.
cs: Nastal problém při vytváření uživatelského účtu. Prosím, kontaktujte správce serveru.

en: There was a problem saving the booking.
cs: Nastal problém při odeslání rezervace.

en: There was a problem saving the location so event was not saved.
cs: Nastal problém při ukládání místa konání. Událost nebyla uložena.

en: There was a problem saving the recurring events.
cs: Nastal problém při ukládání opakování události.

en: There was a problem saving the ticket booking.
cs: Nastal problém při ukládání rezervace lístku.

en: There was a problem saving the ticket.
cs: Vyskytl se problém při ukládání lístku.

en: This accepts %s and %s placeholders.
cs: Toto potvrzuje %s a %s možnosti.

en: This accepts %s placeholders.
cs: Toto potvrzuje %s možnosti.

en: This accepts %s, %s and %s placeholders.
cs: Toto potvrzuje %s, %s a %s možnosti.

en: This email already exists in our system, please log in to register to proceed with your booking.
cs: Tento mail již existuje v našem systému. Prosím, přihlašte se pro pokračování v rezervaci.

en: This event repeats
cs: Tato událost se opakuje

en: This event spans every day between the beginning and end date, with start/end times applying to each day.
cs: Tato událost probíhá každý den.

en: This is't a recurrent event
cs: Toto je opakující se událost

en: This option allows you to select which page to use as an events page
cs: Tato volba umožňuje vybrat, která stránka bude použita jako stránka událostí

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
cs: Tato volba umožňuje zobrazit kalendář na stránce s událostmi místo předvoleného seznamu. Doporučujeme nezobrazovat současně kalendář na stránce a ve widgetu.

en: Thu
cs: Čt

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Ticket Name
cs: Jméno lístku

en: Ticket Type
cs: Typ lístku

en: Ticket booking created
cs: Rezervace lístku provedna

en: Ticket created
cs: Lístek vytvořen

en: Ticket for %s
cs: Lístek pro %s

en: Tickets
cs: Lístky

en: Title
cs: Název

en: Today's events
cs: Dnešní události

en: Tomorrow's events
cs: Zítřejší události

en: Total
cs: Celkem

en: Totals
cs: Celkem

en: Town
cs: město

en: Trying to perform an illegal action.
cs: Pokoušíš se vykonat nepovolenou akci.

en: Tue
cs: Út

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Unapprove
cs: Zrušit schválení

en: Unauthorized Access
cs: Neoprávněný přístup

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno do žádné kategorie

en: Upcoming
cs: Nadcházející

en: Update category
cs: Aktualizovat kategorii

en: Update location
cs: Aktualizovat místo

en: Upload/change picture
cs: Přidat/změnit obrázek

en: Use SMTP authentication?
cs: Vyžaduje SMTP ověření?

en: Use categories?
cs: Použít kategorie?

en: Use dropdown for locations?
cs: Použít rozbalovací seznam pro události?

en: Use event attributes?
cs: Použít atributy události?

en: Use recurrence?
cs: Použít opakování?

en: User can create recurrent events.
cs: Uživatel může vytvořit opakující se událost.

en: User can edit other users locations.
cs: Uživatel může editovat místa ostatních uživatelů.

en: User can edit their locations.
cs: Uživatel může editovat jejich umístění.

en: User deleted by administrators
cs: Administrátor tohoto uživatele smazal

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username: %s
cs: Uživatelské jméno: %s

en: View Bookings
cs: Zobraz rezervace

en: View Event Bookings
cs: Zobraz rezervace

en: View/Edit Event
cs: Zobrazit/upravit událost

en: WARNING! You are about to re-create all your recurrent events including erasing your old booking data! Are you sure you want to do this?
cs: POZOR! Snažíš se znovu vytvořit všechny své události, což smaže všechny tvé starší rezervace! Jsi si jistý, že to chceš udělat?

en: WARNING! You will delete ALL recurrences of this event, including booking history associated with any event in this recurrence. To keep booking information, go to the relevant single event and save it to detach it from this recurrence series.
cs: Varování! Smažeš všechny výskyty této události, včetně historie všech rezervací. Pro zachování informace o rezervacích přejdi na stránku události a ulož ji pro oddělení od opakovaných výskytů.

en: WARNING: This is a event belonging to the group "%s". Other group admins can also modify this event.
cs: Varování: Toto je událost patřící skupině "%s". Ostatní správci této skupiny mohou také upravovat tuto událost.

en: WARNING: This is a recurrence in a set of recurring events.
cs: POZOR: Jedná se o opakovaný výskyt události.

en: WARNING: This is a recurring event.
cs: POZOR: jedná se o opakovanou událost.

en: Wed
cs: St

en: Wednesday
cs: Středa

en: Weekly
cs: Týdně

en: When
cs: Kdy

en: Where
cs: Kde

en: Will show a list of all events at this location.
cs: Zobrazí seznam všech událostí na tomto místě.

en: Yes
cs: Ano

en: You are currently attending this event. <a href="%s">Manage my bookings</a>
cs: Momentálně jsi přihlášen na tuto akci. <a href="%s">Spravuj rezervace</a>

en: You are currently viewing your public page, this is what other users will see.
cs: Díváš se na veřejnou stránku, kterou uvidí i ostatní uživatelé.

en: You are not allowed to manage this %s.
cs: Nemáte právo spravovat tuto %s.

en: You are now viewing the duplicated %s.
cs: Nyní se díváš na kopii %s.

en: You are trying to book a non-existent ticket for this event.
cs: Snažíš se objednat neexistující lístek na tuto akci.

en: You can add private notes below for internal reference that only event managers will see.
cs: Můžeš přidat soukromou poznámku, kterou uvidí pouze správci události.

en: You cannot delete a ticket that has a booking on it.
cs: Nemůžeš smazat lístek, se kterým je spojena rezervace.

en: You cannot delete tickets if there are any bookings associated with them. Please delete these bookings first.
cs: Nemůžeš smazat lístky, když jsou na ně napojeny nějaké rezervace. Zruš nejdříve rezervace.

en: You cannot manage this %s.
cs: Nemůžeš spravovat tuto %s.

en: You cannot to view others %s
cs: Nemůžeš vidět jiné %s

en: You do not have any bookings.
cs: Nemáš žádné rezervace.

en: You do not have permission to create/edit %s.
cs: Nemáš oprávnění vytvořit/editovat %s.

en: You do not have permission to delete %s
cs: Nemáš oprávnění mazat %s

en: You do not have permission to delete %s.
cs: Nemáš oprávnění smazat %s.

en: You do not have permission to delete others %s
cs: Nemáš oprávnění mazat jiné %s

en: You do not have permission to edit %s
cs: Nemáš oprávnění editovat %s

en: You do not have permission to edit others %s
cs: Nemáš oprávnění editovat jiné %s

en: You do not have permission to manage %s
cs: Nemáš oprávnění spravovat %s

en: You do not have permission to manage others %s
cs: Nemáš oprávnění spravovat jiné %s

en: You do not have permission to publish %s
cs: Nemáš oprávnění publikovat %s

en: You do not have the rights to manage this %s.
cs: Nemáš práva spravovat tuto %s.

en: You do not have the rights to manage this event.
cs: Nemáš práva spravovat tuto událost.

en: You do not have the rights to manage this location.
cs: Nemáš práva pro správu tohoto místa.

en: You do not have the rights to manage this ticket.
cs: Nemáš práva spravovat tento lístek.

en: You have %s pending bookings
cs: Máte %s nepotvrzených rezervací

en: You have a pending booking
cs: Máte nepotvrzenou rezervaci

en: You have single or multiple tickets, where certain tickets become availalble under certain conditions, e.g. early bookings, group discounts, maximum bookings per ticket, etc.
cs: Máš různé druhy lístků, např.: předčasné rezervace, skupinové slevy, atd.

en: You must <a href="%s">register</a> or <a href="%s">log in</a> in order to create and manage your bookings.
cs: Musíš se <a href="%s">zaregistrovat</a> nebo <a href="%s">přihlásit</a>, abys mohl vytvořit a spravovat rezervace.

en: You must log in before you make a booking.
cs: Musíš se přihlásit před vytvořením rezervace.

en: You must log in or register to make a booking.
cs: Musíte se přihlásit nebo registrovat pro vytvoření rezervace.

en: You must log in to cancel your booking.
cs: Musíš se přihlásit pro zrušení rezervace.

en: You must request at least one space to book an event.
cs: Musíš si zarezervovat alespoň jedno místo při registraci na tuto událost.

en: Your booking has been recorded
cs: Vaše rezervace byla přijata

en: [%s] New User Registration
cs: [%s] Registrace nového uživatele

en: [%s] Your username and password
cs: [%s] Tvoje uživatelské jméno a heslo

en: [No Events Page]
cs: [Žádná stránka událostí]

en: all events
cs: všechny události

en: and
cs: a

en: and ends on
cs: a končí

en: bookings
cs: rezervace

en: categories
cs: kategorie

en: category
cs: kategorie

en: day
cs: den

en: days
cs: dny

en: edit
cs: editovat

en: end date, end time, event name
cs: datum ukončení, čas ukončení, název akce

en: event
cs: událost

en: events
cs: Události

en: every
cs: každý

en: every %s days
cs: Každé %s dny

en: every %s months
cs: každé %s měsíce

en: every %s weeks
cs: každé %s týdny

en: every week
cs: každý týden

en: everyday
cs: každý den

en: first
cs: první

en: fourth
cs: čtvrtý

en: from
cs: od

en: last
cs: poslední

en: location
cs: místo

en: locations
cs: místa konání

en: manage bookings
cs: správa rezervací

en: month
cs: měsíc

en: month on the
cs: měsíc

en: months
cs: měsíce

en: months on the
cs: měsíce

en: name, end date, end time
cs: jméno, datum ukončení, konec ukončení

en: name, start date, start time
cs: jméno, datum ukončení, konec ukončení

en: no default category
cs: žádná defaultní kategorie

en: no default country
cs: žádná defaultní země

en: no default location
cs: žádné defaultní místo

en: no events
cs: Žádné události

en: none
cs: žádný

en: none selected
cs: nevybráno

en: of each month
cs: každého měsíce

en: or <a href="%s">add a new location</a>
cs: nebo <a href="%s">přidej nové místo</a>

en: printable view
cs: tiskový náhled

en: recurrences
cs: opakování

en: required
cs: povinné

en: second
cs: druhý

en: spaces.
cs: míst.

en: start date, start time, event name
cs: datum zahájení, čas zahájení, název akce

en: the first %s of the month
cs: první %s v měsíci

en: the last %s of the month
cs: poslední %s v měsíci

en: the second %s of the month
cs: druhé % v měsíci

en: the third %s of the month
cs: třetí %s v měsíci

en: third
cs: třetí

en: to
cs: do

en: updated
cs: změněno

en: week
cs: týden

en: week on
cs: týden

en: weeks
cs: týdny

en: weeks on
cs: týdny

en: wrote
cs: napsal
