Events Manager 3.0.4 - en to nl translation catalogue (348 entries)

en:  is missing!
nl: ontbreekt!

en: #_RESPNAME (#_RESPEMAIL) will attend #_NAME on #m #d, #Y. He wants to reserve #_SPACES spaces.<br/> Now there are #_RESERVEDSPACES spaces reserved, #_AVAILABLESPACES are still available.<br/>Yours faithfully,<br/>Events Manager
nl: #_RESPNAME (#_RESPEMAIL) wil  #_NAME op #m #d, #Y bijwonen en wil #_BOOKEDSPACES plaatsen reserveren.Er zijn nu #_BOOKEDSPACES plaatsen gereserveerd, #_AVAILABLESPACES van de #_SPACES plaatsen nog beschikbaar.Automagische groeten,Uw website

en: <li>No events in this location</li>
nl: <li>Geen evenementen op deze locatie</li>

en: <p>Hey, <strong>%s</strong>, welcome to <strong>Events Manager</strong>! We hope you like it around here.</p> 
    		<p>Now it's time to insert events lists through  <a href='%s' title='Widgets page'>widgets</a>, <a href='%s' title='Template tags documentation'>template tags</a> or <a href='%s' title='Shortcodes documentation'>shortcodes</a>.</p>
    		<p>By the way, have you taken a look at the <a href='%s' title='Change settings'>Settings page</a>? That's where you customize the way events and locations are displayed.</p>
    		<p>What? Tired of seeing this advice? I hear you, <a href='%s' title='Don't show this advice again'>click here</a> and you won't see this again!</p>
nl: <p>Hallo, <strong>%s</strong>, welkom bij <strong>Events manager</strong>! We hopen dat het hier bevalt.</p> 
     		<p>Het moment is gekomen om evenementen toe te voegen met de <a href='%s' title='Widgets page'>widgets</a>, <a href='%s' title='Template tags documentation'>sjabloon tags</a> of de <a href='%s' title='Shortcodes documentation'>shortcodes</a>.</p>
    		<p>Heeft u al een kijkje genomen in de <a href='%s' title='Wijzig instellingen'>instellingen</a>? Daar kan van alles worden ingesteld voor de evenementen en locaties.</p>
    		<p> Wat? Bent u dit advies beu? Okay, okay , <a href='%s' title='Advies niet meer tonen'>klik hier</a>en u zult het bericht niet meer zien!</p>

en: A description of the Location. You may include any kind of info here.
nl: Een omschrijving van de locatie.

en: Ach, some problems here:
nl: Oei, problemen hier:

en: Ach, there's a problem here:
nl: Oei, er is hier een probleem:

en: Add an event
nl: Evenement toevoegen

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: Add location
nl: Locatie toevoegen

en: Add new
nl: Toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: Address:
nl: Adres

en: All
nl: Alle

en: All Events
nl: Alle evenementen

en: All events
nl: Alle evenementen

en: All locations
nl: Alle locaties

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you sure you want to disable bookings? If you do this and save, you will lose all previous bookings. If you wish to prevent further bookings, reduce the number of seats available to the amount of bookings you currently have
nl: Weet u zeker dat u boekingen wil uitschakelen? Als u dat doet en toepast, zullen alle boekingen uit het verleden verloren gaan. Wanneer u wil voorkomen dat er nog meer geboekt wordt voor dit evenement, kunt u het aantal beschiklare plaatsen verminderen.

en: Are you sure you want to reschedule this recurring event? If you do this, you will lose all booking information and the old recurring events will be deleted.
nl: Weet u zeker dat u het schema wil aanpassen? alle reserveringsinformatie zal worden verwijderd!

en: Ascendant
nl: Oplopend

en: Attributes
nl: Attributen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available spaces
nl: Beschikbare plaatsen

en: Book now!
nl: Reserveer nu!

en: Booked
nl: Geboekd

en: Booked spaces
nl: Geboekte plaatsen

en: Booking cannot be made, not enough seats available!
nl: Reservering mislukt, niet voldoende plaatsen beschikbaar!

en: Booking could not be created
nl: Reservering kon niet worden aangemaakt

en: Booking deleted
nl: Boeking verwijderd

en: Booking successful.
nl: Reservering gelukt

en: Bookings data
nl: Boeking gegevens

en: Bookings deleted
nl: Boekingen verwijderd

en: Bulk Actions
nl: Bulk acties

en: By default, if a calendar day only has one event, it display a single event when clicking on the link of that calendar date. If you select Yes here, you will get always see a list of events.
nl: Standaard wordt, wanneer slechts een evenement op een dag plaatsvindt. Wanneer deze optie aanstaat wordt altijd ene lijst met evenementen getoond.

en: Calendar
nl: Kalender

en: Calendar format
nl: Kalender opmaak

en: Cancel a booking
nl: Een reservering annuleren

en: Cancel your booking
nl: Annuleer uw reservering

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category name
nl: Categorie naam

en: Category:
nl: Categorie:

en: Changes saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen

en: Check if your event happens more than once according to a regular pattern
nl: Controlleer of dit evenement meer dan eens voorkomt, volgens een vast patroon

en: Check this option if you want the events page to appear together with other pages in pages lists.
nl: Met deze optie wordt de evenemetenpagina samen met de andere pagina's in d epaginalijsten getoond.

en: Check this option if you want to receive an email when someone books places for your events.
nl: Zet deze optie aan wanneer u een email wil ontvangen wanneer iemand plaatsen boekt voor een van uw evenementen.

en: Check this option to enable Goggle Map integration.
nl: Zet deze optie aan om Google Maps integratie aan te zetten

en: Click to toggle
nl: Klik om aan/uit te zetten

en: Collapse All
nl: Alles inklappen

en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Contact Person
nl: Neem contact op met

en: Contact person email format
nl: Opmaak van de email  aan contactpersoon

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Could not save the event details due to a database error.
nl: Er ging iets fout in de database, evenement is niet opgeslagen

en: D d M Y
nl: D d < Y

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Date
nl: Datum

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Dear #_RESPNAME, <br/>you have successfully reserved #_SPACES space/spaces for #_NAME.<br/>Yours faithfully,<br/> #_CONTACTPERSON
nl: Beste #_RESPNAME, Wij hebben uw reserveringverzoek voor #_BOOKEDSPACES plaatsen voor #_NAME in goede orde ontvangen.Met vriendelijke groet, #_CONTACTPERSON

en: Default contact person
nl: Standaard contactpersoon

en: Default event list format
nl: Standaard opmaak voor lijst

en: Default event list format footer
nl: Opmaak van de voettekst van een evenementenlijst

en: Default event list format header
nl: Opmaak voor de header van de lijst

en: Default location baloon format
nl: Standaard locatie ballon opmaak

en: Default location event list format
nl: Opmaak voor standaard locatielijst

en: Default no events message
nl: Standaard 'geen evenement' bericht

en: Default notification receiver address
nl: Standaard adres  voor de ontvanger van notificaties

en: Default single event format
nl: Standaard opmaak van een evenement

en: Default single location page format
nl: Standaard opmaak voor een pagina met een enkele locatie.

en: Delete selected
nl: Verwijder geselecteerde

en: Descendant
nl: Aflopend

en: Details about the event
nl: Details over het evenement

en: Disable title rewriting?
nl: Titel herschrijven uitzetten?

en: Display a list of event locations on Events Manager.
nl: Laat een lijst van evenementlocaties zien in de Events Manager.

en: Display a list of events on Events Manager.
nl: Laat een lijst van evenementen zin op Events Manager

en: Display calendar in events page?
nl: Kalender op de evenentenpagina weergeven?

en: Display your events in a calendar widget.
nl: Laat evenemeten zien in een kalender widget

en: Duplicate this event
nl: Dupliceer dit evenement

en: E-Mail
nl: Email

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Edit Event
nl: Evenement aanpassen

en: Edit category
nl: Categorie aanpassen

en: Edit location
nl: Locatie aanpassen

en: Email Settings
nl: Email instellingen

en: Enable Google Maps integration?
nl: Google Maps integratie aanzetten?

en: Enable registration for this event
nl: Registratie voor dit evenement aanzetten

en: Enable the RSVP e-mail notifications?
nl: RSVP e-mail notificaties aanzetten?

en: Event
nl: Evenement

en: Event Categories
nl: Evenement categorieën

en: Event Locations
nl: Locaties van evenementen

en: Event Manager Options
nl: Event Manager opties

en: Event Manager titles
nl: Evenement manager titels

en: Event date
nl: Datum evenement

en: Event time
nl: Tijd van het evenement

en: Events
nl: Evenementen

en: Events Calendar
nl: Evenementen kalender

en: Events Manager Settings
nl: Instellingen van Events Manager

en: Events Manager successfully imported your events, please check your records to verify.
nl: Uw evenementen zijn succesvol geïmporteerd. Check de gegevens voor de zekerheid.

en: Events format
nl: Opmaak evenementen

en: Events page
nl: Evenementen pagina

en: Events page title
nl: Titel van evenementen pagina

en: Every
nl: Elke

en: Expand All
nl: Alles uitklappen

en: Fri
nl: Vri

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From %1$s to %2$s
nl: Van  %1$s tot %2$s

en: Full calendar events format
nl: opmaak voor volledige kalender evenementen

en: Future Events
nl: Aankomende evenementen

en: Future events
nl: Evenementen in de toekomst

en: General options
nl: Algemente opties

en: Getting Help for Events Manager
nl: Hulp nodig bij Events Manager

en: Hide cancellation form
nl: Annuleringsscherm verbergen

en: However, we were not able to send you an email.
nl: We konden u echter geen emailbericht verzenden

en: If viewing a page for events on a specific dates, this is the title that would show up. To insert date values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>
nl: Wanneer u een pagina met evenementen op een specifieke dag bekijkt, wordt deze titel gebruikt. Gebruik  <a href="http://www.php.net/manual/nl/function.date.php">PHP time format characters</a> met een <code>#</code>teken ervoor, bijv. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/>

en: If you change these data and save, this will become an independent event.
nl: Wanneer u deze gegevens aanpast en opslaat, wordt dit een op zich zelf staand evenement.

en: Images size
nl: Afmeting van afbeeldingen

en: In order to use attributes, you must define some in your templates, otherwise they'll never show. Go to Events > Settings to add attribute placeholders.
nl: Om attributen te kunnen gebruiken dient u deze te definieren in uw sjabloon. Ga naar Evenementen > Instellingen om markeringen toe te voegen.

en: Insert New Event
nl: Nieuw evenement aanmaken

en: Insert the address of the notification sender. It must corresponds with your gmail account user
nl: Voer het adres in van de afzender van notificaties. Het moet corresponderen met uw mail account gebruiker

en: Insert the address of the receiver of your notifications
nl: Voer het adres in van de ontvanger van notificaties

en: Insert the display name of the notification sender.
nl: Voer de naam in van de afzender van de notificatie

en: Insert the password to be used to access your SMTP server
nl: Voer het wachtwoord in dat nodig is voor uw SMTP server

en: Insert the username to be used to access your SMTP server.
nl: Voer de gebruikersnaam in voor uw SMTP server.

en: List events by date title
nl: Evenementen per datum en titel sorteren

en: List item format
nl: Opmaak van de lijst

en: Loading Map....
nl: KJaart wordt geladen ...

en: Location
nl: Locatie

en: Location address
nl: Locatie adres

en: Location description
nl: Omschrijving locatie

en: Location image
nl: Afbeelding van de locatie

en: Location map
nl: Kaart van de locatie

en: Location name
nl: Locatienaam

en: Location not found
nl: Locatie niet gevonden

en: Location town
nl: Plaatsnaam locatie

en: Location:
nl: Locatie:

en: Locations
nl: Locaties

en: Locations Deleted
nl: Locaties verwijderd

en: Locations format
nl: Locatie opmaak

en: Locations with past events
nl: Locaties waar evenementen hebben plaatsgevonden

en: Locations with upcoming events
nl: Locaties waar evenementen zullen plaatsvinden

en: Mail sending method
nl: Mail verzend methode

en: Manage events specifying precise spatial data (Location, Town, Province, etc).
nl: Beheer evenementen in detail

en: Map Unavailable
nl: Kaart is niet beschikbaar

en: Map text format
nl: Opmaak van tekst in de kaart

en: Maps and geotagging
nl: Kaarten en geotagging

en: Maximum height (px)
nl: Maximum hoogte (pixels)

en: Maximum size (bytes)
nl: Maximum bestandsgrootte (bytes)

en: Maximum width (px)
nl: <acimum breedte (pixels)

en: Missing fields:
nl: Ontbrekende velden

en: Modifying these data all the events linked to this recurrence will be rescheduled
nl: Wanneer deze gegevens worden aangepast, zullen alle gerelateerde evenementen worden aangepast

en: Mon
nl: Maa

en: Monday
nl: Maandag

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: New booking
nl: Nieuwe reservering

en: New event successfully inserted!
nl: Nieuw evenement is toegevoegd

en: New recurrent event inserted!
nl: Nieuw herhalend evenement toegevoegd!

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: No
nl: Nee

en: No categories have been inserted yet!
nl: Er zijn nog geen categorieën opgegeven

en: No events
nl: Geen evenementen

en: No events message
nl: Geen evenement bericht

en: No image uploaded for this location yet
nl: er is nog geen afbeelding voor deze locatie

en: No locations
nl: Geen Locaties

en: No people have responded to your events yet!
nl: Er zijn nog geen reakties op uw evenementen!

en: No responses yet!
nl: Nog geen reacties

en: No venues have been inserted yet!
nl: Er zijn nog geen plaatsen ingevoerd

en: Not defined in templates
nl: Niet in de sjabloon gedefinieerd

en: Notification sender address
nl: Adres van afzender notificatie

en: Notification sender name
nl: Naam van afzender notificatie

en: Number of events
nl: Aantal evenementen

en: Order of the events
nl: Volgorde van evenementen

en: Order of the locations
nl: Volgorde van de locaties

en: PHP mail function
nl: PHP mail functie

en: Past Events
nl: Evenementen uit het verleden

en: Past events
nl: Evenementen uit het verleden

en: People
nl: Mensen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef a.u.b. een geldig emailadres op

en: Please supply a valid email format.
nl: Geef a.u.b. een geldig emailadres op

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Printable view
nl: Afdrukbaar beeld

en: RSS description format
nl: Opmaak van de omschrijving in de RSS feed

en: RSS main description
nl: Omschrijving van uw RSS feed

en: RSS main title
nl: RSS titel

en: RSS title format
nl: opmaak van uw RSS titel

en: RSVP and bookings
nl: RSVP en boekingen

en: Recurrence
nl: Herhaling

en: Recurrence dates
nl: Herhalingsdata

en: Recurrence updated!
nl: Herhaling is opgeslagen

en: Repeated event
nl: Herhaald evenement

en: Reschedule
nl: Opnieuw plannen

en: Reservation confirmed
nl: Reservering is bevestigd

en: Responder
nl: Respondent

en: SMTP authenticatio is often needed. If you use GMail, make sure to set this parameter to Yes
nl: Vaak is authentivatie nodig voor SMTP. Zet op 'ja' wanneer u Gmail gebruikt

en: SMTP password
nl: SMTP wachtwoord

en: SMTP username
nl: SMTP gebruikersnaam

en: Sat
nl: Zat

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scope of the events
nl: Scope van evenementen

en: Scope of the locations
nl: groep van locaties

en: Seats
nl: Aantal plaatsen

en: Select a location for your event
nl: Selecteer een locatie voor dit evenement

en: Select an image to upload
nl: Selecteer een afbeelding om te uploaden

en: Select the default contact person. This user will be employed whenever a contact person is not explicitly specified for an event
nl: Selecteer de standaard contactpersoon. Deze gebruiker zal gewaarschuwd worden wanneer geen specifiek contactpersoon voor een evenement is aangewezen.

en: Select the method to send email notification.
nl: Selecteer de methode die gebruikt wordt om email te verzenden

en: Select yes to enable the RSVP feature
nl: Selecteer ja om RSVPoptie aan te zetten

en: Select yes to enable the attributes feature
nl: Selecteer ja om de attributen-optie aan te zetten

en: Select yes to enable the category features
nl: Selecteer ja om de categorie-opties aan te zetten

en: Select yes to enable the recurrence features feature
nl: Selecteer ja om de herhalingsopties te gebruiken

en: Select yes to select location from a drow-down menu; location selection will be faster, but you will lose the ability to insert locations with events
nl: Selecteer 'ja' om de locatie uit een dropdown lijst te selecteren. Daarmee vervalt de mogelijkheid om locaties toe te voegen bij evenementen

en: Select...
nl: Selecteer

en: Send your booking
nl: Verzend uw reservering

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show Long Events?
nl: Lange evenementen tonen?

en: Show events page in lists?
nl: Evenemeten-pagina in lijsten weergeven?

en: Show list on day with single event?
nl: Laat de lijst zien op een dag met een enkel evenement?

en: Show number of locations
nl: Laat het aantal locaties zien

en: Since the event is repeated, you must specify an end date
nl: Aangezien dit een herhaald evenement is, dient u een einddatum op te geven

en: Since the event is repeated, you must specify an event date.
nl: Aangezien het een herhalend evenement betreft, dient u een datum aan te geven

en: Single event page title format
nl: Opmaak voor de titel van een pagina met een enkel evenement

en: Single location page title format
nl: Enele locatie titel opmaak

en: Small calendar title
nl: Kleine kalender titel

en: Small calendar title separator
nl: Kleine kalender titel scheidingsteken

en: Some required fields are missing:
nl: Er ontbreken verplichte velden

en: Some wordpress themes don't follow best practices when generating navigation menus, and so the automatic title rewriting feature may cause problems, if your menus aren't working correctly on the event pages, try setting this to 'Yes', and provide an appropriate HTML title format below.
nl: Bij sommige wordpress thema's is het genereren van navigatiemenu's niet goed geregeld, waardoor het automatisch herschrijven voor problemen kan zorgen. Wanneer uw menu's niet correct werken op de evenementenpagina's kunt u deze optie op 'ja' zetten en hieronder de titel in correct HTML formaat invullen.

en: Something has gone wrong when importing your old event. See the <a href="%s">support page</a> for more information. <a href="%s">Dismiss this message</a>
nl: Er ging iets mis tijdens de import van een oud evenement. Check de <a href="%s">support pagina</a> voor meer informatie.  <a href="%s">Negeer dit bericht</a>

en: Something went wrong with the recurrence update...
nl: Er ging iets fout met opslaan van terugkerend evenement

en: Spaces
nl: Plaatsen

en: Submit Event
nl: Evenement toevoegen

en: Sun
nl: Zon

en: Sunday
nl: Zondag

en: The SMTP host. Usually it corresponds to 'localhost'. If you use GMail, set this value to 'ssl://smtp.gmail.com:465'.
nl: De SMTP host. vaak is het 'localhost'. Bij gebruik van GMail:  'ssl://smtp.gmail.com:465'.

en: The address of the location
nl: Adres van de locatie

en: The address of the location where the event takes place. Example: 21, Dominick Street
nl: Het adres van de locatie waar het evenemt zal plaatsvinden.

en: The event date.
nl: De datum van het evenement

en: The event name. Example: Birthday party
nl: Naam van het evenement. Bijv. Verjaardagsfeestje

en: The format of a single event page title. Follow the previous formatting instructions.
nl: Opmaak voor de titel van een pagina met een enkel evenement

en: The format of a single event page.<br/>Follow the previous formatting instructions. <br/>Use <code>#_MAP</code> to insert a map.<br/>Use <code>#_CONTACTNAME</code>, <code>#_CONTACTEMAIL</code>, <code>#_CONTACTPHONE</code> to insert respectively the name, e-mail address and phone number of the designated contact person. <br/>Use <code>#_ADDBOOKINGFORM</code> to insert a form to allow the user to respond to your events reserving one or more places (RSVP).<br/> Use <code>#_REMOVEBOOKINGFORM</code> to insert a form where users, inserting their name and e-mail address, can remove their bookings.
nl: Opmaak van een pagina met een evenement. <br/>Gebruik <code>#_MAP</code> om een kaart in te voegen.<br/><code>#_CONTACTNAME</code>, <code>#_CONTACTEMAIL</code>, <code>#_CONTACTPHONE</code> vppr naam, emailadresm en telefoonnummer van contactpersoon in te voegen. <br/>Gebruik <code>#_ADDBOOKINGFORM</code> om het boekingsformulier te tonen  (bij gebruik van RSVP).<br/> Gebruik<code>#_REMOVEBOOKINGFORM</code> om het annuleringsformulier te tonen.

en: The format of a single location page title.<br/>Follow the previous formatting instructions.
nl: Het formaat van de titel op pagina van een enkele locatie.<br/>Volg eerder genoemde opmaak instructies.

en: The format of a single location page.<br/>Insert one or more of the following placeholders: <code>#_NAME</code>, <code>#_ADDRESS</code>, <code>#_TOWN</code>, <code>#_DESCRIPTION</code>.<br/> Use <code>#_MAP</code> to display a map of the event location, and <code>#_IMAGE</code> to display an image of the location.<br/> Use <code>#_NEXTEVENTS</code> to insert a list of the upcoming events, <code>#_PASTEVENTS</code> for a list of past events, <code>#_ALLEVENTS</code> for a list of all events taking place in this location.
nl: Opmaak voor een pagina met een enkele locatie<br/>Gebruik een van de volgende verwijzingen:<code>#_NAME</code>, <code>#_ADDRESS</code>, <code>#_TOWN</code>, <code>#_DESCRIPTION</code>.<br/> Gebruik <code>#_MAP</code> om een kaart met de locatie van het evenement toe te voegen, en <code>#_IMAGE</code> om een afbeelding van de locatie te tonen.<br/> Gebruik <code>#_NEXTEVENTS</code> om een lijst met volgende evenementen te tonen, <code>#_PASTEVENTS</code> voor een lijst met evenementen in het verleden, <code>#_ALLEVENTS</code> voor een lijst met alle evenementen op deze locatie.

en: The format of any events in a list.<br/>Insert one or more of the following placeholders: <code>#_NAME</code>, <code>#_LOCATION</code>, <code>#_ADDRESS</code>, <code>#_TOWN</code>, <code>#_NOTES</code>.<br/> Use <code>#_EXCERPT</code> to show <code>#_NOTES</code> until you place a &lt;!&ndash;&ndash; more &ndash;&ndash;&gt; marker.<br/> Use <code>#_LINKEDNAME</code> for the event name with a link to the given event page.<br/> Use <code>#_EVENTPAGEURL</code> to print the event page URL and make your own customised links.<br/> Use <code>#_LOCATIONPAGEURL</code> to print the location page URL and make your own customised links.<br/>Use <code>#_EDITEVENTLINK</code> to add add a link to edit page for the event, which will appear only when a user is logged in.<br/>To insert date and time values, use <a href="http://www.php.net/manual/en/function.date.php">PHP time format characters</a>  with a <code>#</code> symbol before them, i.e. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/> For the end time, put <code>#@</code> in front of the character, ie. <code>#@h</code>, <code>#@i</code>, etc.<br/> You can also create a date format without prepending <code>#</code> by wrapping it in #_{} or #@_{} (e.g. <code>#_{d/m/Y}</code>). If there is no end date, the value is not shown.<br/>Feel free to use HTML tags as <code>li</code>, <code>br</code> and so on.<br/>For custom attributes, you use <code>#_ATT{key}{alternative text}</code>, the second braces are optional and will appear if the attribute is not defined or left blank for that event. This key will appear as an option when adding attributes to your event.
nl: Opmaak van elke evenement in de lijst.<br/>Voeg een of meer van deze markeringen toe: <code>#_NAME</code>, <code>#_LOCATION</code>, <code>#_ADDRESS</code>, <code>#_TOWN</code>, <code>#_NOTES</code>.<br/> <code>#_EXCERPT</code> om <code>#_NOTES</code> te tonen tot in de tekst &lt;!&ndash;&ndash; more &ndash;&ndash;&gt; voorkomt.<br/> Gebruik <code>#_LINKEDNAME</code> voor de naam van het evenement met een link naar de pagina van het evenement.<br/> Gebruik <code>#_EVENTPAGEURL</code> om de URL weer te geven.<br/> Gebruik <code>#_LOCATIONPAGEURL</code> om de URL naar de locatie weer te geven.<br/>Gebruik <code>#_EDITEVENTLINK</code> p, een link naar de beheerpagina van het evenement te tonen, deze wordt alleen aan ingelogde gebruikers getoond.<br/>Gebruik <a href="http://www.php.net/manual/nl/function.date.php">PHP time format characters</a> met een <code>#</code> symbool ervoor om datum en tijd weer te geveb bijv. <code>#m</code>, <code>#M</code>, <code>#j</code>, etc.<br/> Voor de eindtijd kunt u <code>#@</code> voor het teken zetten, bijv. <code>#@h</code>, <code>#@i</code>, etc.<br/> U kunt ook datumformaat zonder <code>#</code> gebruiken door het tussen #_{} of #@_{} te zetten (bijv. <code>#_{d/m/Y}</code>). Als er geen einddatums is wordt de waarde niet getoond.<br/>Gebruik gerust HTML tags zoals <code>li</code>, <code>br</code> etc.<br/>Voor uw eigen attributen kunt u <code>#_ATT{key}{alternative text}</code> gebruiken, de tweede haken zijn optioneel en worden gebruikt als het attribuut niet is gedefinieerd of wanneer het leeg is voor het betreffende evenement.

en: The format of each event when displayed in the full calendar. Remember to include <code>li</code> tags before and after the event.
nl: De opmaak die wordt gebruikt wanneer een evenement volledig wordt weergegeven in de kalender. Vergeet niet om de <code>li</code> tags voor en na het evenement te zetten.

en: The format of of the text appearing in the baloon describing the location in the map.<br/>Insert one or more of the following placeholders: <code>#_NAME</code>, <code>#_ADDRESS</code>, <code>#_TOWN</code>, <code>#_DESCRIPTION</code> or <code>#_IMAGE</code>.
nl: De opmaak voor de tekst die in de ballon op de kaart wordt weergegeven.<br/>Gebruik een of meer van de volgende verwijzingen: <code>#_NAME</code>, <code>#_ADDRESS</code>, <code>#_TOWN</code>, <code>#_DESCRIPTION</code> of <code>#_IMAGE</code>.

en: The format of the description of each item in the events RSS feed. Follow the previous formatting instructions.
nl: De opmaak van de tekst van elk evenement in de RSS feed

en: The format of the events the list inserted in the location page through the <code>#_NEXTEVENTS</code>, <code>#_PASTEVENTS</code> and <code>#_ALLEVENTS</code> element. <br/> Follow the events formatting instructions
nl: Opmaak van de evenementenlijst in de locatiepagina met <code>#_NEXTEVENTS</code>, <code>#_PASTEVENTS</code> en <code>#_ALLEVENTS</code>

en: The format of the title of each item in the events RSS feed.
nl: De opmaak van de titel van ieder evenement in de RSS feed

en: The format of the title, corresponding to the text that appears when hovering on an eventful calendar day.
nl: De opmaak van de titel, corresponderend met de tekst die verschijnt wanneer de muisaanwijzer boven een dag met evenement zweeft.

en: The format or the email which will be sent to  the contact person. Follow the events formatting instructions. <br/>Use <code>#_RESPNAME</code>, <code>#_RESPEMAIL</code> and <code>#_RESPPHONE</code> to display respectively the name, e-mail, address and phone of the respondent.<br/>Use <code>#_SPACES</code> to display the number of spaces reserved by the respondent. Use <code>#_COMMENT</code> to display the respondent's comment. <br/> Use <code>#_BOOKEDSEATS</code> and <code>#_AVAILABLESEATS</code> to display respectively the number of booked and available seats.
nl: Opmaak van de email die verzonden wordt aan de contactpersoon. <code>#_RESPNAME</code>, <code>#_RESPEMAIL</code> en <code>#_RESPPHONE</code> voor naam, email, adres en telefoonnummer van de respondent.<br/>Gebruik <code>#_SPACES</code> om aantal plaatsen die respondent reserveerde te tonen. <code>#_COMMENT</code> om commentaar van de respondent te tonen. <br/> Gebrruik <code>#_BOOKEDSEATS</code> en <code>#_AVAILABLESEATS</code> om aantal gereserveerde en aantal beschikbare plaatsen te tonen.

en: The format or the email which will be sent to reposdent. Follow the events formatting instructions. <br/>Use <code>#_RESPNAME</code> to display the name of the respondent.<br/>Use <code>#_CONTACTNAME</code> and <code>#_CONTACTEMAIL</code> a to display respectively the name and e-mail of the contact person.<br/>Use <code>#_SPACES</code> to display the number of spaces reserved by the respondent. Use <code>#_COMMENT</code> to display the respondent's comment.
nl: Opmaak van de mail die naar de respondent wordt gestuurd.<br/><code>#_RESPNAME</code>voor naam van de respondent.<br/> <code>#_CONTACTNAME</code> en <code>#_CONTACTEMAIL</code>voor naam en email van de contactpersoon.<br/>gebruik <code>#_SPACES</code> om aantal plaatsen die respondent reserveerde te tonen en <code>#_COMMENT</code> om respondent's opmerkingen te tonen.

en: The format the text appearing in the event page map cloud.<br/>Follow the previous formatting instructions.
nl: Opmaak van de tekst in de kaart 'cloud'.

en: The image could not be loaded
nl: Afbeelding kon niet worden geladen

en: The image file is too big! Maximum size:
nl: De afbeelding is te groot! Maximale groote:

en: The image is in a wrong format!
nl: Afbeelding is in een ongeldig formaat!

en: The image is too big! Maximum size allowed:
nl: De afbeelding is te groot! Maximale groote:

en: The location address
nl: Adres van de locatie

en: The location has been added.
nl: De locatie is toegevoegd

en: The location has been updated.
nl: De locatie is aangepast

en: The location name
nl: Naam van de locatie

en: The location town
nl: Plaats van de locatie

en: The main description of your RSS events feed.
nl: De omschrijving van uw RSS feed

en: The main title of your RSS events feed.
nl: De algemene titel van uw RSS feed

en: The maximum allowed size for images uploaded, in pixels
nl: De maximale groote van afbeeldingen, in pixels.

en: The maximum allowed width for images uploaded, in pixels
nl: De maximaal toelaatbare hoogte van afbeeldingen

en: The maximum allowed width for images uploades
nl: De macimaal atoelaatbare breedte voor afbeeldingen

en: The message displayed when no events are available.
nl: Het bericht dat wordt weergegeven wanneer geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The message to be displayed in the list generated by <code>#_NEXTEVENTS</code>, <code>#_PASTEVENTS</code> and <code>#_ALLEVENTS</code> when no events are available.
nl: Dit bericht wordt in de lijst getoond bij <code>#_NEXTEVENTS</code>, <code>#_PASTEVENTS</code> en <code>#_ALLEVENTS</code> wanneer geen evenementen beschikbaar zijn.

en: The name of the category
nl: De naam van de categorie

en: The name of the location
nl: Naam van de locatie

en: The name of the location where the event takes place. You can use the name of a venue, a square, etc
nl: De naam van de locatie waar het evenement plaatsvindt.

en: The port through which you e-mail notifications will be sent. Make sure the firewall doesn't block this port
nl: De poort die gebruikt wordt voor email notificaties.

en: The recurrence beginning and end date.
nl: Begin en einddatum van de herhaling

en: The separator appearing on the above title when more than one events are taking place on the same day.
nl: Het scheidingsteken dat boven de titel staan wanneer meer dan een evenementen op dezelfde dag plaatsvinden

en: The time of the event beginning and end
nl: De begin- en eindtijd van het evenement

en: The title on the multiple events page.
nl: De titel op een pagina met meerdere evenementen

en: The town of the location
nl: De plaats waar de locatie zich bevindt

en: The town where the location is located
nl: De plaats waar de locatie zich bevindt

en: The town where the location is located. If you're using the Google Map integration and want to avoid geotagging ambiguities include the country in the town field. Example: Verona, Italy.
nl: De plaats waar de locatie is geleven. Bij gebruik van Google Map integratie, kunt u hier ook de landnaam invullen, om foutieve geologische informatie te voorkomen. Bijv Delft, Netherlands

en: There are no bookings associated to this name and e-mail
nl: Er zijn geen boekingen voor deze naam/e-mail

en: There was a problem saving the booking.
nl: Er was een probleem bij het opslaan van de reservering

en: There was a problem saving the location so event was not saved.
nl: Er ging iets mis bij opslaan van de locatie. evenement is niet opgeslagen

en: There was a problem saving the recurring events.
nl: Er ging iets fout met opslaan van terugkerende evenementen

en: This content will appear just above your code for the default event list format. Default is blank
nl: Dit zal worden getoond boven de code voor de standaard evenementenlijst.

en: This content will appear just below your code for the default event list format. Default is blank
nl: Deze tekst zal onder de code van de standaard evenementenlijst verschijnen.

en: This is't a recurrent event
nl: Dit is geen terugkerend evenement

en: This only setting only matters if you selected 'Yes' to above. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.
nl: Deze optie heeft alleen nut als u hierboven 'ja' hebt ingevuld. You will notice the events page titles aren't being rewritten, and you have a new title underneath the default page name. This is where you control the HTML of this title. Make sure you keep the #_PAGETITLE placeholder here, as that's what is rewritten by events manager. To control what's rewritten in this title, see settings further down for page titles.

en: This option allows you to select which page to use as an events page
nl: Met deze optie kunt u de pagina kiezen die als evenemtenpagina dienst doet

en: This options allows to display the calendar in the events page, instead of the default list. It is recommended not to display both the calendar widget and a calendar page.
nl: Met deze optie wordt een kalender op de evenementenpagina weergegeven, in plaats van de lijst met eveneten. Wij raden af om de kalender en de widget samen te gebruiken.

en: This page corresponds to <strong>Events Manager</strong> events page. Its content will be overriden by <strong>Events Manager</strong>. If you want to display your content, you can can assign another page to <strong>Events Manager</strong> in the the <a href='%s'>Settings</a>.
nl: Deze pagina hoort bij de <strong>Events manager</strong> evenementenpagina. De inhoud zal worden overschreven door <strong>Events manager</strong>. Om inhoud te tonen, kunt u een andere pagina aan <strong>Events manager</strong> toewijzen in de <a href='%s'>Instellingen</a>.

en: This table collects the data about the people who responded to your events
nl: Deze tabel verzamelt gegevens van de mensen die gereageerd hebben op uw evenementen

en: Thu
nl: Don

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Title
nl: Titel

en: Total
nl: Totaal

en: Town
nl: Plaats

en: Town:
nl: Plaatsnaam

en: Tue
nl: Din

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Uh Oh! For some reason wordpress could not create an events page for you (or you just deleted it). Not to worry though, all you have to do is create an empty page, name it whatever you want, and select it as your events page in your <a href="%s">options page</a>. Sorry for the extra step! If you know what you are doing, you may have done this on purpose, if so <a href="%s">ignore this message</a>
nl: O jee! Om de een of andere reden kon Wordpress de evenementen pagina niet aanmaken (of u hebt het verwijderd).Geen zorgen. Maak gewoon een lege pagina aan en selecteer deze als uw evenementenpagina in de <a href="%s">opties pagina</a>.Excuses voor de extra moeite die u moet nemen. Misschien heeft u het bewust gedaan. In dat geval kunt u <a href="%s">dit bericht negeren</a>

en: Uncategorized
nl: Zonder Categorie

en: Update category
nl: Categorie bijwerken

en: Update location
nl: Locatiewijzigingen toepassen

en: Upload/change picture
nl: Upload of vervang afbeelding

en: Use RSVP?
nl: RSCP gebruiken?

en: Use SMTP authentication?
nl: SMTP authenticatie gebruiken?

en: Use attributes?
nl: Attributen gebruiken?

en: Use categories?
nl: Categorieën gebruiken?

en: Use dropdown for locations?
nl: Dropdown voor locaties gebruiken?

en: Use recurrence?
nl: Herhaling gebruiken?

en: WARNING: This is a recurrence.
nl: LET OP: dit is een herhaling

en: WARNING: This is a recurring event.
nl: LET OP: Dit is een terugkerend evenement.

en: We could not mirgrate old recurrence data over. DONT WORRY! You can just delete the current plugin, and re-install the previous 2.2.2 version and you wont lose any of your data. Either way, please contact the developers to let them know of this bug.
nl: We konden de oude herhalings gegevens niet migreren. Geen zorgen. U kunt de huidige plugin verwijderen en de vorige versie installeren. U verliest zo geen gegevens. Neem wel even contact op met de ontwikkelaars over deze 'bug'.

en: Wed
nl: Woe

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: When not reoccurring, this event spans between the beginning and end date.
nl: Wanneer het geen herhaald evenement is, wordt aangenomen dat het van begin tot einddatum duurt.

en: Yes
nl: Ja

en: Your booking has been recorded
nl: Uw reservering is verwerkt

en: [No Events Page]
nl: [Geen evenementen pagina]

en: and all booking information will be deleted!
nl: en alle boekingsinformatie zal worden verwijderd!

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: every %s days
nl: elke %s dagen

en: every %s months
nl: elke %s maanden

en: every %s weeks
nl: elke %s weken

en: everyday
nl: Elke dag

en: first
nl: eerste

en: fourth
nl: vierde

en: last
nl: laatste

en: month
nl: maand

en: months
nl: maanden

en: no events
nl: geen evenementen

en: responses so far
nl: reacties tot nu toe

en: second
nl: tweede

en: the first %s of the month
nl: de eerste %s van de maand

en: the fourth %s of the month
nl: de vierde %s van de maand

en: the last %s of the month
nl: de laatste %s van de maand

en: the second %s of the month
nl: de tweede %s van de maand

en: the third %s of the month
nl: de derde %s van de maand

en: third
nl: derde

en: updated
nl: aangepast

en: weeks
nl: weken
