WordPress SEO - en to bg translation catalogue (261 entries)

en:  (because of date display)
bg: (заради показваната дата)

en: (HTML allowed)
bg: (HTML позволен)

en: , and meta keywords data deleted
bg: , и meta keywords данните са изтрити

en: , and old data deleted
bg: , и старите данни са изтрити

en: .htaccess file
bg: .htaccess файл

en: 1 - Highest priority
bg: 1 - Най-висок приоритет

en: 301 Redirect
bg: 301 Пренасочване

en: 404 pages
bg: 404 страници

en: A meta description has been specified, but it does not contain the target keyword / phrase.
bg: Има зададено meta описание, но в него липсва таргетираната ключова дума/фраза.

en: About This Tour
bg: Относно Тази Обиколка

en: Add Another Facebook Admin
bg: Добави друг Facebook администратор

en: Add Facebook Admin
bg: Добави Facebook администратор

en: Add OpenGraph meta data
bg: Добавяне на OpenGraph мета данни

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
bg: Забележка за администратори: тази страница не показва мета описанието защото няма такова. Или добавете описание специално за нея или идете на SEO -> Titles меню-то и настройте шаблон.

en: Advanced
bg: Разширени

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
bg: Разпирени <code>мета</code> robots настройки за тази страница.

en: Alexa Verification ID
bg: Alexa ауторизационно ID

en: All in One SEO (Old version) data successfully imported.
bg: All in One SEO данните са импортирани успешно.

en: All in One SEO data successfully imported.
bg: All in One SEO данните са импортирани успешно.

en: Always include
bg: Винаги включвай

en: Analyze this page
bg: Анализирай тази страница

en: Anchor text for the Homepage
bg: Наименование на хипервръзката към началната страница

en: Archives
bg: Архиви

en: Archives for
bg: Архиви за

en: Attachment caption
bg: Заклавие на прикачените файлове

en: Author Archives
bg: Архиви на авторите

en: Auto detect
bg: Намери автоматично

en: Automatic prioritization
bg: Автоматично приоритизиране

en: Be sure to check whether post types or taxonomies are showing that search engines shouldn't be indexing, if so, check the box before them to hide them from the XML sitemaps.
bg: Проверете дали типове публикации или категоризации показват, че търсачките не трябва да ги индексират. В такъв случей сложете отметка пред тях за да ги скриете от XML картите на сайта.

en: Blog
bg: Блог

en: Blog about it & link to the plugin page
bg: Публикувайте за това и сложете връзка към страницата на разширението

en: Bold the last page in the breadcrumb
bg: Показвай с удебелен (Bold) шрифт последната страница в Breadcrumb-а

en: Breadcrumb for 404 Page
bg: Breadcrumb за 404 страница

en: Breadcrumbs Settings
bg: Настроийки на Breadcrumbs

en: Breadcrumbs Title
bg: Заглавие на пътеките

en: Breadcrumbs title
bg: Заглавие на пътеките

en: Canonical Settings
bg: Настройки на Canonical

en: Check Google Cache
bg: Провери Google Cache

en: Check Keyword Density
bg: Провери наситеност на ключова дума

en: Check this box to enable XML sitemap functionality.
bg: Изберете това поле, за да активирате функционалността на XML картите на сайта.

en: Circle Yoast on Google+
bg: Добавете Yoast в гръговете си в Google+

en: Clean Permalink Settings
bg: Изчисти настройките на перманентните връзки

en: Clear all Facebook Data
bg: Изчисти всичката информация за Facebook

en: Congratulations!
bg: Поздравления!

en: Content of your RSS Feed
bg: Съдържанието на вашата RSS хранилка

en: Content to put after each post
bg: Съдържание, което да се показва след всяка публикация

en: Currently connected Facebook admins:
bg: Включени в момента Facebook администратори:

en: Dashboard
bg: Табло

en: Date Archives
bg: Архив по Дати

en: Default for first tier pages
bg: Стойност по подразбиране за първо ниво страници

en: Default for second tier pages and posts
bg: Стойност по подразбиране за второ ниво страници и публикации

en: Default settings
bg: Настройки по подразбиране

en: Delete the old data after import? (recommended)
bg: Изтрий старите данни след импортиране? (препоръчително)

en: Description
bg: Описание

en: Disable the Advanced part of the WordPress SEO meta box
bg: Изключи разширената част от WordPress SEO мета кутийката

en: Disable the date-based archives
bg: Изключи архивите базирани на датата

en: Edit files
bg: Редактиране на файлове

en: Edit the content of your .htaccess:
bg: Редактиране на съдържанието на вашия .htaccess файл.

en: Edit the content of your robots.txt:
bg: Редактирай съдържанието на robots.txt файла:

en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable WP SEO XML sitemaps.
bg: Или ги изтрийте(това може да се направи с "Оправи го" бутона) или изключете WP SEO XML картите на сайта.

en: Email
bg: Email адрес

en: Enable Breadcrumbs
bg: Включи пътеките

en: Enter the Blog ID for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none.
bg: Въведете блог ID за сайта, чиито настройки искате да използвате по подразбиране за всички сайтове, които се добавят към вашата мрежа. Оставете празно при липса.

en: Error 404: Page not found
bg: Грешка 404: Страницата не е намерена

en: Exclude post types
bg: Изключи тези типове публикации

en: Exclude taxonomies
bg: Изключи класификациите

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Export
bg: Експортирай

en: Export & Import SEO Settings
bg: Експортиране и импортиране на SEO настройки

en: Export settings
bg: Експортирай настройките

en: Export your WordPress SEO settings here, to import them again later or to import them on another site.
bg: Експортирай своите WordPress SEO настройки от тук, за да ги импортираш отново при нужда или да ги импортираш в друг сайт.

en: Facebook Description
bg: Facebook описание

en: Facebook Insights and Admins
bg: Facebook Insights и Admins

en: Find related keywords
bg: Намери подобни ключови думи

en: Fix it.
bg: Поправи го.

en: Focus Keyword
bg: Таргетирана Ключова Дума

en: Follow Yoast on Twitter
bg: Следвайте Yoast в Twitter

en: Force Transport
bg: Принидителен транспорт

en: Force http
bg: Принудително използване на http

en: Force https
bg: Принудително използване на https

en: Frontpage settings
bg: Настройки на началната страница

en: General
bg: Основни

en: General settings
bg: Основни настройки

en: Generate SEO title
bg: Генерирай SEO заглавие

en: Google+ Description
bg: Google+ описание

en: Here you can edit the .htaccess and robots.txt files, two of the most powerful files in your WordPress install. Only touch these files if you know what you're doing!
bg: Тук може да редактирате файловете .htaccess и robots.txt - два е най-могъщите файла във вашата WordPress инсталация. Правете промени по тези два файла, само ако знаете какво точно правите!

en: Home
bg: Начало

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
bg: Голям SEO проблем: Вие блокирате достъпа на роботите.

en: I know, don't bug me.
bg: Знам, не ме притеснявайте.

en: If the SEO Title is empty, the preview shows what the plugin generates based on your %stitle template%s.
bg: Ако полето за SEO Заглавие е празно, в предварителния преглед ще виждате автоматично генерираното от плъгина заглавие, за което е използвано %stitle залгавието от шаблона%s.

en: If the meta description is empty, the preview shows what the plugin generates based on your %smeta description template%s.
bg: Ако оставите полето за meta описание празно, в предварителния преглед ще видите автоматично генерираното meta описание, според "%smeta зададения шаблон%s в настройките на плъгина.

en: If you are having problems with this plugin, please talk about them in the
bg: Ако имате проблеми с този плъгин, моля да ги обсъждате в

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Facebook but want another description there, write it here.
bg: Ако не желаете да използвате мета описание за споделяне на постовете си във Facebook, но искате друго описание, напишете го тук.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on Google+ but want another description there, write it here.
bg: Ако не искате да използвате мета описанието за споделяне в Google+ но с друго описание, напишете го тук.

en: If you like this plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s and consider making a donation by clicking the button on the right!
bg: Ако този плъгин ви харесва, дайте му %srate рейтинг с 5 звезди в WordPress.org%s и обмислете дали да не направите дарение за автора му, използвйаки бутона в дясно!

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
bg: Ако пишете нещо над това, то ще презапише вашия %smeta шаблон за ключови думи%s.

en: If you would like to keep up to date regarding the WordPress SEO plugin and other plugins by Yoast, subscribe to the newsletter:
bg: Ако искате да следите новостите относно плъгина WordPress SEO, както и другите плъгини на Yoast, запишете се за бюлетина:

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
bg: Ако сте използвали друг SEO плъгин, пробвайте %sSEO Data Transporter%s plugin за да импортнете вашата информация в този плъгин, този кърти!

en: Ignore.
bg: Игнорирай

en: Image URL
bg: Адрес на изображението

en: Import
bg: Вмъкване

en: Import & Export
bg: Импортиране и експортиране

en: Import from All-in-One SEO?
bg: Импортирай от All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
bg: Импортирай от HeadSpace2?

en: Import from OLD All-in-One SEO?
bg: Импортирай от предишен All-in-One SEO

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
bg: Импортирай от RSS Footer (by Yoast)?

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
bg: Импортиране от Robots Meta(от Yoast)?

en: Import settings
bg: Импортирай настройките

en: Import settings from other plugins
bg: Вмъкнете настройки от други SEO плъгини

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
bg: В зададеното meta описание имайте предвид: Как е спрямо това на конкурентите? Може ли да бъде написано по-привлекателно за потребителите?

en: Include in Sitemap
bg: Включи в картата на сайта

en: Include in sitemap?
bg: Включи в картата на сайта?

en: Internal Links
bg: Вътрешни линкове

en: Keyword Research
bg: Проучване на ключова дума

en: Latest news from Yoast
bg: Последните новини от Yoast

en: Leave default
bg: Остави по подразбиране

en: Like Yoast on Facebook
bg: Харесайте Yoast във Facebook

en: Lowest priority
bg: Най-нисък приоритет

en: Medium priority
bg: Среден приоритет

en: Meta Keywords
bg: Meta ключови думи (meta keyroword)

en: Meta Robots Advanced
bg: Разширени мета Robots

en: Meta description
bg: Meta описание (meta description)

en: Meta description to use for Author page
bg: Мета описание за авторската страница

en: Meta keywords to use for Author page
bg: Мета ключови думи за авторската страница

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
bg: Мета ключовите думи на архивната страница за този термин.

en: MultiSite Settings
bg: MultiSite настройки

en: Name
bg: Име

en: Need support?
bg: Нужда от помощ?

en: Never include
bg: Никога не включвай

en: New blogs get the SEO settings from this blog
bg: Новите блогове ще ползват SEO настройките от този

en: Newsletter
bg: Бюлетин

en: No Archive
bg: Няма архив

en: No Snippet
bg: Без Snippet

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
bg: Без съмнение сте използвали SEO плъгин преди, ако сайтът не е нов. Нека да го направим лесно за вас. Можете да импортирате данните по-долу, след това ги проверете дали са се импортирали коректно, и след това импортирате и изтривате. Няма да бъдат внесени дублиращи се данни.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
bg: Няма снимки на тази страница. Препоръчително е да добавите няколко подходящи.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
bg: Няма зададено конкретно meta description (описание) - търсачките ще зададат такова, използвайки част от съдържанието на страницата.

en: No news items, feed might be broken...
bg: Няма нови записи, фийда може да е повреден...

en: Noindex this %s
bg: Noindex този %s

en: OK
bg: ОК

en: Or you could:
bg: Или може да:

en: Other variables not to clean
bg: Други променливи, които не трябва да се изчистват

en: Page Analysis
bg: Анализ на Страница

en: Page not found
bg: Страницата не бе открита

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
bg: Разделянето на страници на коментарите е включено. Това не е нужно в 999 от 1000 случея, така, че нашето предложение е просто да го изключим, така, че просто махнете чек-а в кутийката преди "Раздели коментарите на страници…"

en: Permalink Settings
bg: Настройки на Permalink

en: Please check the appropriate box below if there's a post type that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
bg: Моля, изберете съответния чекбокс отдолу, ако смятате, че определен тип публикации <strong>НЕ</strong> трябва да бъдат включени в картата на сайта:

en: Please check the appropriate box below if there's a taxonomy that you do <strong>NOT</strong> want to include in your sitemap:
bg: Моля проверете в съответната кутийка по долу дали има категоризации, които <strong> НЕ</strong> желаете да включите в картата на сайта:

en: Prefix for Archive breadcrumbs
bg: Префикс за архива на пътеките

en: Prefix for the breadcrumb path
bg: Префикс за пътя на пътеките

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
bg: Забранява на роботите на търсачките да използват описание от DMOZ за страници от този сайт в резултатите от търсенията.

en: RSS
bg: RSS хранилка

en: RSS Footer options imported successfully.
bg: RSS Footer опциите са импортирани успешно.

en: RSS Settings
bg: Настройки на RSS

en: Rate the plugin 5★ on WordPress.org
bg: Оценете това разшерение с 5★ в WordPress.org

en: Related keywords:
bg: Подобни ключови думи:

en: Replaced with the current month
bg: Заменено със сегашния месец

en: Replaced with the current page number
bg: Заменено със съответния номер на страница

en: Replaced with the current page number (i.e. page 2 of 4)
bg: Заменено от сегашния номер на страницата (на пример стр. 2 от 4)

en: Replaced with the current page total
bg: Заменено от сегашния тотал на страницата

en: Replaced with the posts focus keyword
bg: Заменено с фокусирана към поста ключова дума

en: Restore site to default settings
bg: Възстанови към оригиналните настройки на сайта 

en: Restore site to defaults
bg: Възстанови към оригиналните настройки на сайта

en: Robots Meta values imported.
bg: Robots Meta стойностите са импортирани.

en: SEO Description
bg: SEO Описание

en: SEO Settings
bg: SEO Настройки

en: SEO Title
bg: SEO заглавие

en: Save MultiSite Settings
bg: Запиши MultiSite настройките

en: Save Settings
bg: Запамети настройките

en: Save changes to .htaccess
bg: Запамети промените в .htaccess

en: Save changes to Robots.txt
bg: Запази промените в Robots.txt

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
bg: Запазете настройките, за да активирате XML картите на сайта.

en: Select an app to use as Facebook admin:
bg: Избери Facebook апликация за администратор:

en: Separator between breadcrumbs
bg: Разделител между частите на пътеката

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings Updated.
bg: Настройките бяха обновени.

en: Settings could not be imported:
bg: Настройките не могат да бъдат импортирани:

en: Settings successfully imported.
bg: Настройките бяха вмъкнати успешно.

en: Settings updated
bg: Настройките бяха обновени!

en: Should this page be in the XML Sitemap at all times, regardless of Robots Meta settings?
bg: Трябва ли тази страница да присъства постоянно в XML картата на сайта, независимо от настройките в Robots мета данните?

en: Site Admins (default)
bg: Администратори на сайта (по подразбиране)

en: Sitemap Priority
bg: Приоритет на Sitemap-а

en: Snippet Preview
bg: Преглед на снипета

en: Social
bg: Социални

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
bg: Някой файлове не могат да бъдат премахнати. Моля, премахнете ги ръчно през FTP.

en: Start Tour
bg: Започни Обиколката

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Subscribe by email
bg: Запиши се чрез email

en: Successfully added %s as a Facebook Admin!
bg: %s беше успешо добавен като Facebook администратор!

en: Successfully cleared all Facebook Data
bg: Всички данни за Facebook бяха изчистени успешно

en: Successfully removed admin %s
bg: Успешно премахнахте админа %s

en: Super Admins only
bg: Само за Super Администратори

en: Support forums
bg: Форумите за поддръжка

en: Taxonomies
bg: Таксономии

en: Templates
bg: Шаблони

en: The <code>meta</code> description will be limited to %s chars%s, %s chars left.
bg: <code>Meta</code> описанието ще бъде орязано до %s символа%s. Остават %s символа.

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
bg: Заглавието за пътеки се използва когато този %s се появява.

en: The SEO description is used for the meta description on the archive page for this term.
bg: Това SEO описание се използва за мета описанието на архивната страница за този термин.

en: The SEO title is used on the archive page for this term.
bg: SEO заглавеито се използва за архивната страница за този термин.

en: The URL that this page should redirect to.
bg: Адресът към който пренасочва тази страница.

en: The available space is shorter than the usual 155 characters because Google will also include the publication date in the snippet.
bg: Видимият в резултатите текст е по-къс от обичайните 155 символа, защото Google автоматично добавя в снипета датата на публикуване.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
bg: Каноничния адрес, към който тази страница трябва да сочи. Оставете празно за да използвате постоянната връзка по подразбиране. Поддържат се и %sканонични адреси към други домейни%s.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
bg: Каноничната връзка се показва на архивните страници за този термин.

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
bg: Следните файлове пречат и/ли блорат правилната работа на вашите XML карти (sitemap)

en: The images on this page are missing alt tags.
bg: Снимките на тази страница нямат alt тагове.

en: The images on this page contain alt tags with the target keyword / phrase.
bg: Снимките на тази страница има alt тагове, които съдържат таргетираната ключова дума/фраза.

en: The images on this page do not have alt tags containing your keyword / phrase.
bg: Снимките на тази страница нямат alt тагове, които да съдържат ключовата дума/фраза.

en: The keyword / phrase %s does not appear in the page title.
bg: Ключовата дума/фраза %s не присъства в заглавието на страницата.

en: The keyword / phrase appears in the URL for this page.
bg: Ключовата дума/фраза присъства в URL-а на тази страница.

en: The keyword appears in the first paragraph of the copy.
bg: Ключовата дума се съдържа в първия параграф на страницата.

en: The keyword density is %s%%, which is a bit low, the keyword was found %s times.
bg: Наситеността на ключовата дума е %s%%, което е малко. Ключовата дума беше открита %s пъти в текста.

en: The keyword density is %s%%, which is great, the keyword was found %s times.
bg: Наситеността на ключовата дума е %s%%, което е много добре. Ключовата дума беше намерена %s в текста.

en: The keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy, make sure the topic is clear immediately.
bg: Ключовата дума не присъства в първия параграф на тази страница. Препоръчително е да я сложите и там веднага.

en: The keyword for this page contains one or more %sstop words%s, consider removing them. Found '%s'.
bg: Ключовата дума за тази страница съдържа една или повече %sstop думи%s. Обмислете премахването им. Намерени '%s'.

en: The meta description contains the primary keyword / phrase.
bg: В meta desctiption-а (описанието) се съдържа основната ключова дума/фраза.

en: The priority given to this page in the XML sitemap.
bg: Приоритет в XML картата на сайта.

en: The site's name
bg: Името на сайта

en: The site's tagline / description
bg: Описание(или tagline) на сайта

en: The specified meta description is over %s characters, reducing it will ensure the entire description is visible. %s
bg: Зададеното meta описание е под %s символа и ако го намалите, ще може да се вижда изцяло в резултатите на търсачките. %s

en: There are %d words contained in the body copy, this is below the 300 word recommended minimum. Add more useful content on this topic for readers.
bg: Има %d думи, съдържащи се в текста, което е под препоръчителния минимум от 300 думи. Добавете още полезно съдържание за читателите на тази тема.

en: There are %d words contained in the body copy, this is greater than the 300 word recommended minimum.
bg: Има %d думи в основната част на сайта, което е повече от препоръчителния минимум от 300 думи.

en: There are %d words contained in the body copy. This is far too low and should be increased.
bg: Има %d думи, съдържащи се в текста на тази страница. Това е твърде малко съдържание и обемът му трябва да се увеличи.

en: This incredibly powerful function allows you to add content to the beginning and end of your posts in your RSS feed. This helps you gain links from people who steal your content!
bg: Тази невероятно мощна функция ви позволява да добавите съдържание в началото и края на вашите публикации в RSS хранилката. Това ще ви помогне да получите линкове от хора, които ви крадът съдържанието!

en: This page has %s nofollowed link(s) and %s normal outbound link(s).
bg: Тази страница има %s nofollow линк(а) и %s нормални изходящи линка.

en: This page has %s outbound link(s).
bg: Тази страница има %s изходящи линка.

en: Title
bg: Заглавие

en: Title display in search engines is limited to 70 chars, %s chars left.
bg: Заглавието, което се показва в резултатите на търсачките, е ограничено до 70 символа, остават %s символа.

en: Title template
bg: Заглавие на шаблона

en: Title to use for Author page
bg: Заглавие, което ще се използва за Страницата на автора

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
bg: Заглавие на страницата, което да се използва за пътеките

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
bg: Опитайте се да пишете по-кратки изречения, за да подобрите нивото на четимост на публикацията.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
bg: Опитайте да пишете по-кратки изречения, с по-лесни думи, за да подобрите четимостта.

en: Unzipping failed.
bg: Неуспешно разархивиране.

en: Update Facebook Apps
bg: Обови Facebook апликациите

en: Upload failed.
bg: Неуспешно качване.

en: Use <code>meta</code> keywords tag?
bg: Използвай <code>мета</code> таг за ключови думи?

en: Use a Facebook App as Admin
bg: Използвай Facebook апликация като администратор

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
bg: Използвайки тази форма може да върнете първоначално зададените SEO настройки по подразбиране.

en: What is the main keyword or key phrase this page should be found for?
bg: Каква е основната ключова дума или фраза, по която тази страница би трябвало да бъде намирана?

en: Who should have access to the WordPress SEO settings
bg: Кой трябва да има достъп до настройките не WordPress SEO?

en: WordPress SEO Configuration
bg: WordPress SEO Настройки

en: WordPress SEO by Yoast
bg: WordPress SEO от Yoast

en: WordPress SEO requires PHP 5.2 or higher, as does WordPress 3.2 and higher. The plugin has now disabled itself. For more info, %s$1see this post%s$2.
bg: WordPress SEO изисква PHP 5.2 или по-нова версия, защото това е изискване на WordPress 3.2 или по-нова версия. В момента плъгинът се самоизключи. За повече информация %s$1вижте тази публикация%s$2.

en: WordPress SEO settings
bg: WordPress SEO настройки

en: XML Sitemap
bg: XML Sitemap (карта)

en: XML Sitemaps
bg: XML карти

en: Yoast WordPress SEO Settings
bg: Yoast WordPress SEO Настройки

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
bg: Може да достъпите вашата XML карта тук: %sXML Sitemap%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
bg: Може да използвате кутийката по-долу за да потвърдите различните Webmaster услуги. Ако вашият сайт е потвърден, може да не ги използвате. Въведете стойност за валидация чрез мета:

en: You cannot edit the .htaccess file.
bg: Не може да променяте съдържанието на .htaccess файла.

en: You cannot edit the robots.txt file.
bg: Не може да редактирате robots.txt файла.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
bg: Нямате името на поста в URL-то на вашите публикации и страници. Силно препоръчително е да ги имате. Съветваме ви да промените структурата на перманентните ви връзки на <strong>/%postname%/</strong>.

en: You searched for
bg: Вие търсехте

en: You've just installed WordPress SEO by Yoast! Click "Start Tour" to view a quick introduction of this plugins core functionality.
bg: Вие току що инсталирахте плъгина  WordPress SEO от Yoast! Натиснете "Започни Обиколката", за да преминете през бързо въведение в основните функции на този плъгин.

en: difficult
bg: трудно

en: easy
bg: лесно

en: fairly difficult
bg: сравнително трудно

en: fairly easy
bg: сравнително лесно

en: restored to default SEO settings.
bg: възстановен към оригиналните SEO настройки.

en: very difficult
bg: много трудно

en: very easy
bg: много лесно
